40 PĀRI 40 KAMPAŅA

Nofotografēšu 40 lieliskas sievietes vecumā virs 40!

Šīs kampaņas mērķis ir svinēt sieviešu skaistumu, spēku un pārliecību 40, 50, 60+ gados.

Vai Tu esi sieviete vecumā 40+, 50+, 60+ ...? 

Šis ir Tavs laiks mirdzēt - piesakties brīnišķīgam fotosesijas piedzīvojumam!

Es meklēju 40 sievietes vecumā virs 40, kuras vēlas tikt saredzētas un vēlas parādīt sev un citiem, cik viņas ir skaistas un brīnišķīgas! 

Es vēlos izstāstīt Jūsu stāstus un pamainīt to, kā sabiedrība redz sievietes vecumā virs 40. Pievienojies šajā projektā un pamaini arī to, kā Tu pati sevi redzi - iemīlies sevī no jauna! 

Fotogrāfija ir mana kaislība un man nav lielāka prieka, kā radīt sievietēm skaistākos portretus, kādus viņas ir redzējušas. Lielākajai daļai sieviešu nekad nav bijusi profesionāla fotosesija un viņām šķiet, ka viņas nav pietiekoši skaistas vai jaunas, lai atrastos fotoaparāta priekšā. Ikviena sieviete ir skaista un ir beidzot laiks iegūt vēl lielāku pārliecību, iemīlēties sevī no jauna un sajusties vēl labāk savā ādā. Kā arī, ikvienai sievietei ir kāds īpašs un iedvesmojošs stāsts. Un es ļoti vēlos to izstāstīt!

Noslēgumā būs īpašs pārsteigums gan šī gada, gan iepriekšējo projektu dalībniecēm!*

*Sīkākas detaļas būs zināmas kampaņas noslēgumā.

Kā pie manis parasti notiek fotosesijas, vairāk vari izlastīt TE


FOTOSESIJĀ IEKĻAUTS:

- Pirms fotosesijas konsultācija zoom. Es pastāstīšu, kā viss notiek, kā jāgatavojas, kas jāzina. Un galvenokārt - uzklausīšu Tevi un Tavas vēlmes, jautājumus, idejas, varbūt uztraukumus. Jo tas ir skaistais piedzīvojums Tev.

- Palīdzība, gatavojoties fotosesijai. Līdz fotosesijai es Tev palīdzēšu ar apģērbu, idejām, ieteikumiem, lai gatavošanās fotosesijai būtu pēc iespējas patīkamāka.

- Pieeja studijas garderobei. Ja vēlēsies, varēsi izmantot manu studijas garderobi, kas ir izveidota tā, lai ikviena sieviete var papildināt gan savus apģērbus, gan nākt bez nekā un tikt pie skaistām bildēm.

- Profesionāls make-up un frizūra. Pirms fotosesijas uz vietas studijā Tev tiks uzklāts make-up un ieveidoti mati, lai Tu justos un izskatītos brīnišķīgi!

- Pilnībā vadīta portreta vai buduāra stila fotosesija RĒZEKNĒ. Tās laikā teikšu priekšā pilnīgi visu, kas ir jādara, tāpēc neuztraucies, ja Tev šķiet, ka neproti pozēt. Mēs sabildēsimies 3-4 dažādos apģērbos un Tu izskatīsies fantastiski! Fotosesija notiek manā Rēzeknes fotostudijā vai dabā/vidē.

- 1 (viena) Tevis izvēlēta fotogrāfija digitāli un attiecīgās fotogrāfijas prints elegantā paspartū. 1-2 nedēļas pēc fotosesija mēs satiksimies vēlreiz zoom fotogrāfiju apskatē. Tās laikā Tu redzēsi visus skaistākos portretus un izvēlēsies savu favorītu. Fotosesijas cenā ir iekļauta 1 Tevis izvēlēta fotogrāfija digitāli + drukāta

- Iespēja iegādāties papildus fotogrāfijas, ja to vēlēsies - tās var iegādāties pa vienai, komplektos elegantos albumos vai folio kastēs, vai lielformāta izdrukās. Ikvienu iegādāto fotogrāfiju saņemsi arī digitālā formātā. Iegādājoties papildus fotogrāfijas, samaksātā summa 295€ tiks novirzīta to iegādei.

- Pašapziņas celšanās! Šis ir nenovērtējams bonuss, ko es diezgan droši varu garantēt!

CIK TAS MAKSĀ?

Kampaņā 40 pāri 40  īpašā dalības maksa ir tikai 295€ (Kopējā vērtība - 590€)

* Pieejams ierobežots vietu skaits!

*Fotosesiju izmaksas ārpus šī projekta var apskatīt TE

Ir pieejamas tikai 40 vietas!

Iemesli, kāpēc Tev jāpiesakās?

- Lai izdarītu ko iedvesmojošu un skaistu SEV.

- Lai nosvinētu savu vecumu, ikvienu grumbiņu un apaļumu, nekatkarīgi no vecuma, izmēra un ķermeņa formas.

- Lai padalītos ar savu stāstu - ko nozīmē būt nobriedušai sievietei.

- Lai iedvesmotu arī citas sievietes izkāpt no komforta zonas.

- Lai iemīlētu savu atspulgu spogulī.

- Lai saglabātu brīnišķīgu fotogrāfiju kā vērtīgu piemiņu saviem mīļajiem, bērniem, mazbērniem un mazmazbērniem.

- Jo Tu esi to pelnījusi!


Pārliecinies, ka esi iepazinusies ar šo informāciju un tai piekrīti:

- Es iespējams gribēšu Tevi nointervēt par kādu tēmu, kas saistīta ar Tevi, būšanu vecumā virs 40, būšanu par sievieti u.c. Tā varētu būt arī video intervija;

- Fotosesija notiks Rēzeknē. Iespējams fotografēties arī dabā/vidē;

- Kopā izvēlēsimies piemērotāko laiku fotosesijai. Fotosesijas visbiežāk notiek darba dienās;

- Var tapt aizkadru bildes un video;

- Fotogrāfija un intervijas var tikt izmantotas manā mājas lapā, sociālajos tīklos un citos mārketinga materiālos;

- Pārējās fotogrāfijas (kas nav iegādātas) atdotas netiek ne digitālā ne drukātā formātā;

- Šis viss joprojām ir par Tevi. Tāpēc, ja fotosesijas vai pucēšanās laikā es jūtu, ka aizkadru tapšana traucē, man galvenais ir fotosesija un sieviete mana fotoaparāta priekšā. Protams, es priecājos, ka man ir iespēja arī citām sievietēm parādītu, cik skaisti ir piedzīvot ko skaistu SEV jebkurā vecumā. Bet tas noteikti nav, lai liktu justies neērti sievietei, kas tobrīd ir fotosesijā!

PIESAKIES

un tiec pie iespējas kļūt par vienu no 40 sievietēm, kas ierauga un iemīl sevi no jauna!

Te var apskatīt brīnišķīgās iepriekšējā projekta "40 pāri 40" fotosesiju dalībnieces.

Using Format