Par mani. 

Sveika, esmu portretu fotogrāfe Dace Blūma

Esmu fotogrāfe jau 14 gadus un šobrīd specializējos tieši sievišu fotosesijās - iemūžinot sievietes skaistumu ikvienā viņas dzīves brīdī. Un es no sirds mīlu to, ko daru!

Es  ticu, ka mana misija ir parādīt ikvienai sievietei, cik viņa ir skaista, neatkarīgi no vecuma, svara vai tā, kā viņa izskatās. Es gribu parādīt ikvienai, cik skaistu viņu redz apkārtējie, viņas mīļie! Jo būt fotogrāfijās IR svarīgi. Un sevis ieraudzīšana no jauna un iemīlēšana - var mainīt dzīvi! Kā arī, atmiņu radīšana kopā ar vismīļākajiem - ir dārgākais, kas var būt. Interesants fakts - manas mīļākās klientes ir tās, kuras saka, ka nav fotogēniskas un neprot pozēt :)

Es pati esmu ne tikai fotogrāfe, bet arī sieviete un mamma 2 bērniem un zinu, cik svarīgi ir atrast laiku sev un cik svarīgi ir sevi mīlēt un parādīt to arī bērniem! 

Par Tevi

Kāda ir mana kliente? Tu esi sieviete, kura varbūt ikdienas skrējienā ir nedaudz aizmirsusi par sevi. Sieviete, kura vienmēr liek pirmajā vietā ģimeni, bērnus, darbus, pienākumus un ir aizmirsusi paskatīties uz sevi, ieraudzīt sevi, sadzirdēt sevi un apčubināt. Bieži vien Tu esi pārmaiņu posmā - pārmaiņās attiecībās ar otro pusīti, ar sevi, savu vecumu vai ķermeni. Tu droši vien esi sieviete, kurai patīk sirsnība un vienkāršība un visvairāk par visu vērtē pašu cilvēku, nevis viņa apģērbu, mašīnu vai statusu. Un varbūt Tu esi tā, kurai nekad nav bijusi fotosesija, kura domā, ka fotogrāfijās nekad neizskatās labi, bet kura ļoti vēlētos ieraudzīt sevi skaistās fotogrāfijās. Un ja Tu esi tā, kura ir gatava, ka par viņu parūpējas, palīdz sagatavoties, uz vietas sapucē, fotosesijā saka visu priekšā un ir tikai jāļaujas ieraudzīt sevi no jauna - tad es gaidu Tevi uz šo skaisto piedzīvojumu!

Mana fotostudija atrodas Rēzeknē, 

bet fotosesijas pieejamas arī brīvā dabā un citās vietās visā Latvijā!

Ja vēlies pieteikties savai skaistajai fotosesijai  TE vari izlasīt, kā notiek fotosesijas un cik maksā. 

un TE pieteikties bezmaksas konsultācijai, kuras laikā izrunājam ikvienu jautājumu.

E-pasts: daceblumaphoto@gmail.com

Tel.nr +371 26706248

Fotostudijas adrese: Rēzekne, Atbrīvošanas aleja 163

Using Format