Visbiežāk uzdotie jautājumi

Es gribu pieteikties uz fotosesiju, kas jādara?

Man liels prieks to dzirdēt! Es ar lielāko prieku radīšu Tev skaistas fotogrāfijas. Pirmais solis ir īsa telefona saruna, kurā mēs pastāstīsim, kā viss notiek, cik maksā un kad ir brīvi laiki. Nākošais solis ir tikšanās klātienē, kur varēsim kopā izdomāt un izrunāt visas idejas, vēlmes, apģērbu utt. Kā arī es parādīšu studiju un fotogrāfiju produktus, kurus varēsi iegūt fotosesijas rezultātā. Tad, ja Tev viss patiks, būs jāiemaksā fotosesijas rezervācijas maksa. Tad mēs tiksimies fotosesijas dienā, kur uz vietas studijā Tev (un Tavai mammai, draudzenei, māsai - ja vēlēsies kādu ņemt līdzi, jo cenā ir iekļauti make-up un frizūra 2 personām) uztaisīs skaistu make-up un frizūru. Pēc tam būs fotosesija, kuras laikā es teikšu priekšā pilnīgi visu, kas ir jādara un parādīšu katru pozu, lai Tu izskatītos fantastiski. Mēs paspēsim nobildēties 3-5 dažādos tērpos/fonos, lai iegūtu pēc iespējas vairāk skaistu fotogrāfiju. Un pēc tam, aptuveni 2 nedēļas pēc fotosesijas mēs satiksimies vēlreiz uz fotogrāfiju apskati, Tu varēsi apskatīt visas skaistākās fotogrāfijas un izvēlēties, kuras vēlies.

Bet es neprotu pozēt/ neesmu fotogēniska/ man ir celulīts... (izvēlies savu variantu)

Katru reizi, kad dzirdu šo teikumu, es iekšēji sāku dejot prieka deju, jo zinu, CIK ļoti Tev to vajag un cik skaitas fotogrāfijas varu Tev radīt... neviena sieviete manās fotogrāfijās nav modele. Fotosesijas laikā es saku priekšā pilnīgi VISU, kas ir jādara - no pirkstiņiem līdz papēžiem. Pirms tam mēs esam daudz runājušas par to, kas sevī patīk un kas nepatīk un to visu es ņemu vērā, radot bildes. Ar pozu palīdzību es noslēpju visu, ko sieviete vēlas noslēpt un izceļu to, kas sevī patīk. Man ļoti patīk ikkatrā sievietē izcelt skaisto - jo es ticu, ka ikviena sieviete ir skaista! Un nav atkarīgs, cik ir gadi, cik sver vai kā iepriekš esi izskatījusies fotogrāfijās. Uzticies man un ļauj to parādīt! 

Kas ir iekļauts fotosesijā?

  • Privāta konsultācija, kur mēs tiekamies un izrunājam visu par fotosesiju, idejām, apģērbu utt. Tā var notikt pie manis studijā, vai pie Tevis mājās, kur uzreiz var arī apskatīt apģērbu un izdomāt, ko vēlēsies ģērbt.
  • Make-up un frizūra fotosesijas dienā 1-2 personām.
  • Neaizmirstama fotosesijas pieredze, kuras laikā es teikšu priekšā pilnīgi visu, kas jādara, lai Tu justos un izskatītos kā slavenība uz žurnālu vāka! Es ticu, ka šāda fotosesijas pieredze paceļ dažus centimetrus virs zemes un liek sevi iemīlēt no jauna!
  • Tikšanās 2 nedēļas pēc fotosesijas, kuras laikā apskatīsi savas skaistās fotogrāfijas. Tās būs pilnībā apstrādātas un pabeigtas. Varēsi izvēlēties tās, kuras patiks vislabāk un kādā formātā tās vēlēsies - skaistu drukātu fotogrāfiju komplektu, vai albumu ar daudz burvīgām fotogrāfijām.

Kā es saņemšu savas fotogrāfijas?

Fotogrāfijas Tu saņemsi sevis izvēlētā veidā. Es piedāvāju skaisti drukātas fotogrāfijas, kuras ir gatavas ierāmēšanai - dažādos izmēros. Kā arī īpaši brīnišķīgus komplektus, sākot no 8 drukātām fotogrāfijām luksus kvalitātes kastē - kurā varēsi glabāt fotogrāfijas, kādam dāvināt, ierāmēt pie sienas. Kā arī es piedāvāju īpašus fotogrāfiju albumus, kas ir piemēroti buduāra fotosesijām, vai arī sajūtu fotosesijām - lai to varētu ik pa laikam pāršķirstīt un atgādināt sev (vai kādam citam ;) ) - cik Tu esi skaista un cik īpašs ir katrs mirklis.

Vai es varu sarunāt arī make-up?

Cenā ir iekļauti 1-2 make-up un frizūras. (JĀ, droši ņem līdzi mammu/ māsu/ draudzeni) Fotosesijas dienā profesionāla meistare uz vietas studijā Jūs sapucēs tieši tā, kā vēlēsieties. 

Kur notiks fotosesija? (Vai Tev ir sava fotostudija? Vai fotosesija var notikt citur?)

Man ir sava fotostudija, kura atrodas Rīgā/Čiekurkalnā. Fotostudija ir iekārtota tā, lai te būtu ērti gan klientēm, gan arī lai es varētu radīt visskaistākās fotogrāfijas. Bet par fotosesijas vietu var izvēlēties arī jebkuru citu - to var sarunāt. Varbūt Tu sapņo par fotosesiju pie jūras, vai ziedu laukā, varbūt kādā skaistā viesnīcas istabiņā - vai pie sevis mājās. Viss ir iespējams! 

Kas man jāģērbj? 

Man nav ko ģērbt!


Šis jautājums ir ļoti aktuāls un bieži vien tas ir iemesls, lai nepieteiktos fotosesijai. Bet man ir labas ziņas! Es gribu, lai sievietes fotogrāfijās izskatās pēc sevis un ir labākās sevis versijas. Tu taču ikdienā ģērb drēbes, kurās jūties skaista? Nu re! Tev noteikti  skapī ir daudz apģērbu, kas fotogrāfijās izskatās labi. Pirms fotosesijas es palīdzu ar idejām un apģērbu - izskatu klientu variantus un iesaku, kas labāk. Vienkāršs krekls, adīts džemperis, bodijs, džinsi, ādas jaka - un jau ir skaisti! Ja tā ir buduāra fotosesija - vēl labāk. Tev jau ir VISS nepieciešamais! Par šo noteikti nav jāsatraucas - es palīdzēšu ar ieteikumiem un būs skaisti! 

Kurās dienās notiek fotosesijas? Vai Tu strādā brīvdienās?

Es strādāju darba dienās, visu sākam apmēram 10.00 un ilgst līdz apmēram 14.00, vai ilgāk, ja nepieciešams. 

* Ja vēlies fotosesiju ārpus darba laika vai brīvdienā, tas ir iespējams, par papildus samaksu. 

Vai fotogrāfijas tiek apstrādātas un cik daudz?

Jā! Ikviena fotogrāfija tiek rūpīgi apstrādāta, tā kā es vēlos, lai tās izskatās pēc žurnālu fotogrāfijām. Es retušēju (ņemu nost) pumpas, izsitumus, zilumus, skrāpējumus un citas lietas, kuras ir īslaicīgas un parādās pirms fotosesijas. Pārējo retušu es runāju ar klientu - cik daudz vēlas, lai tiek retušēts. Man ir svarīgi, ka cilvēks fotogrāfijās izskatās pēc sevis un man nav tiesību izlemt, ka "ar šitik tievām kājām un vēderu Tu esi skaistāka". Vislabāko pozu es uztaisu jau bildi fotografējot un pārējo apstrādi piemēroju klientu vēlmēm. 

Vai fotosesijas laikā būs klāt vēl kāds? 

Pirms fotosesijas studijā būs make-up meistarīte un es. Pašā fotosesijas laikā pārsvarā esmu tikai es, tā kā man ir svarīgi, lai kliente jūtas pēc iespējas labāk un ērtāk. Ja ir vēlme kaut ko pamainīt grimā vai matos, tad meistare var palikt kādu brīdi ilgāk. 

Kā man jāgatavojas pirms fotosesijas?

Kad tiks rezervēta fotosesija, es detalizēti pastāstīšu visu, kā ir jāsagatavo sevi, savu seju, ķermeni, apģērbu, prātu utt... Ir dažādas lietas, par kurām jāpadomā un jāparūpējas pirms tam, jo par tik daudz ko ikdienā var neaizdomāties. Es piedāvāju pilna servisa fotosesiju - tāpēc nekas nebūs jāizdomā pašai. Ir tikai jāierodas un jāļaujas. 

Vai Tu strādā ar apaļīgām sievietēm?

Protams! Un ar lielāko prieku! Es specializējos portretu fotogrāfijā un man nav svarīgi, kā Tu izskaties - es pārzinu dažādus knifiņus darbā ar jebkuras ķermeņa uzbūves sievietēm. Un es būšu ļoti priecīga parādīt, cik skaista esi, lai arī kāda izmēra apģērbu Tu valkā! 

Es gribu fotosesiju, bet negribu, ka manas fotogrāfijas tiek publicētas.

Ikvienu publicēšanu es saskaņoju ar klientiem. Kad fotogrāfijas ir saņemtas, ja vēlos kādu publicēt, es vienmēr pajautāju, vai nav iebildumu. Un respektēju atteikumus un noteikti par tiem neapvainojos. Mans darbs ir radīt skaistas fotogrāfijas TEV, nevis manam portfolio. Protams, es priecājos par katru atļauju, ka drīkstu publicēt fotogrāfijas, bet nekad bez atļaujas to nedaru. Fotogrāfijas neredz neviens cits, tikai es, ja kliente to nevēlas!

Vai es varu saņemt fotogrāfijas tikai digitāli?

Esmu profesionāla fotogrāfe, tāpēc uzsveru to, cik vērtīgas ir drukātas fotogrāfijas. Es zinu, cik bieži mēdz pazust un aizmirsties viss, kas atrodas datorā. Jo tas nav īsts. Īsta vērtība ir fotogrāfijai, kura ir ierāmēta pie sienas un par kuru priecāsies vēl pat Tavi mazbērni. Vēl labāk - ja tajā esi kopā ar savu mammu/vecmammu/bērniem. Bet es arī saprotu digitālo laikmetu un to, ka ir svarīgi fotogrāfijas saņemt arī digitāli - tāpēc visas fotogrāfijas Tu saņemsi gan drukātā, gan digitālā formātā. (Tu vari atteikties no drukātā formāta, bet tas nemainīs cenu :) )

Vai Tu fotografē kāzas/ kristības/ vecmeitu ballītes/ jaundzimušos utt.?

Esmu atklājusi sev fotogrāfiju, kāda man tā patīk vislabāk - īpašs piedzīvojums, skaista pieredze, brīnišķīgi produkti un sieviete, kurai parādīt, cik skaista viņa ir un ļaut viņai sevi iemīlēt no jauna. Tāpēc es pieturos pie šī un priecājos par fotogrāfiem, kuri tikpat ļoti mīl cita veida fotosesijas. Tāpēc pasākumus, mazuļu fotosesijas utt labāk uzticēt kādam citam. 

Cik laicīgi jāpiesakās uz fotosesiju?

Es fotografēju ļoti ierobežotu fotosesiju skaitu mēnesī un tas ir divu iemeslu dēļ. Pirmais - es gribu katram radīt īpašu piedzīvojumu un pieredzi un tas aizņem daudz laika un enerģijas. Otrais - man ir divi mazi bērniņi, kuri arī prasa daudz manas enerģijas un nervu šūnu. Tāpēc uz fotosesijām jāpieskās laicīgi - vismaz 4 nedēļas iepriekš, lai mēs paspējam saplānot un sagatavoties un ir brīvs laiciņš. Bet, ja ir kas steidzams - dod ziņu un skatīšos, kā varu palīdzēt! 

Ar ko atšķiras portretu fotosesijas no buduāra fotosesijām? Vai es varu vienā reizē pamēģināt abas?

Buduāra fotosesijās parasti kājās nav bikšu! :) Bet vispār - katru fotosesiju es sāku ļoti līdzīgi - ar portretiem, ar runāšanos, ar pozu rādīšanu un stāstīšanu. Portretu fotosesijā mēs radām vairāk skaistus portretus, sieviete pārsvarā skatās kamerā. Buduāra fotosesijā tiek izcelts ķermenis, līnijas, sajūtas. Atšķirīgs ir arī fotogrāfiju skaists - pēc portretu fotosesijas vidēji tiek iegādātas 10-20 fotogrāfijas, buduāra fotosesijā tās var būt pat 50 un vairāk. Tāpēc portreti parasti nonāk skaistajos fotogrāfiju komplektos, bet buduāra fotogrāfijas - albumos. Un noteikti vienā reizē mēs varam pamēģināt abus! Tu tiksi tikai pie tām fotogrāfijām, kuras Tev patiks - tāpēc droši fotografējam abus un tad izlemsi - kuru vēlēsies vairāk! 

Vai Tu fotografē vīriešus? 


Reti. Bet labprāt fotografētu biežāk. Biežāk es fotografēju vīriešus, kas nāk uz ģimenes un pāra fotosesijām. Un ja vīrietis grib sev fotosesiju - es neatsaku, jo arī vīrieši ir pelnījuši skaistas un profesionālas fotogrāfijas! 

Cik viss maksās?


Fotosesijas rezervācijas cena ir 500 eiro, kurā ir iekļauta gatavošanās, pirms fotosesijas konsultācija, make-up un frizūra 1-2 personām, pilnībā vadīta fotosesija, kuras laikā mēs parūpēsimies, lai Tu jūties un izskaties brīnišķīgi. No šīs summas 250 eiro tiek novirzīti fotogrāfiju iegādei. 

Pēc fotosesijas 2 nedēļu laikā pēc fotosesijas mēs tiekamies vēlreiz, Tu redzēsi skaistās fotogrāfijas un varēsi iegādāties tās, kuras patīk un tādā formātā, kā patīk un samaksāt atlikušo summas daļu. Fotogrāfiju cena ir, sākot no 950 eiro par komplektiem. Ir iespējams iegādāties arī individuālas drukātas fotogrāfijas, to summa ir, sākot no 125 eiro.   Man ir svarīgi, ka klienti maksā tikai par to, kas patīk - vai tās ir 2, 10 vai 20, vai 50 fotogrāfijas. Ikviena iegādātā fotogrāfija tiek saņemta arī digitālā formātā. 

Cik ilgi notiek fotosesija?

Viss process notiek apmēram 4-5 stundas. Sākumā ir pucēšanās un tad fotosesija. Pirms fotosesijas tikšanās (laiku iepriekš) aizņem apmēram 1h un fotogrāfiju apskate 1-2h :) 

Es gribu fotogrāfiju darbam.

 Lieliski! Mūsdienās ir ļoti svarīgi, kā vizuāli Tu izskaties, kā izskatās Tavs uzņēmums un kopējais tēls. Tāpēc profesionālas un skaistas fotogrāfijas ir svarīgas. Mēs varam radīt gan darba portretus, gan arī imidža bildes bloga rakstiem, sociālajiem tīkliem utt. (Protams, to varam apvienot arī ar skaistām stilizētām vai buduāra fotosesijām - pie vienas sapucēšanās ;) )

Kā notiek apmaksa? Vai iespējams maksāt pa daļām?

Jā! Pirmā ir rezervācijas maksa, kura tiek maksāta, lai Tev tiktu nodrošināts fotosesijas datums. Atlikušo summu bus jāmaksā fotogrāfiju apskates dienā, ja vēlēsies iegādāties papildus fotogrāfijas - tad vari izvēlēties cik un kādas fotogrāfijas vēlēsies, tā kā es vēlos, lai Tu tiec pie tām fotogrāfijām, kuras Tev patīk vislabāk. Ja zini, ka vēlēsies konkrētu fotogrāfiju skaitu, Tu vari arī atlikušo summu maksāt līdz fotosesijai vairākos maksājumos, pat ja tas ir vairāku mēnešu garumā. Ja pēc fotogrāfiju apskates vēlēsies maksājumu neveikt uzreiz, bet pa daļām - arī tas ir iespējams. 

Ir vēl kāds jautājums? Droši raksti!

Using Format