Visbiežāk uzdotie jautājumi

Es gribu pieteikties uz fotosesiju, kas jādara?

Man liels prieks to dzirdēt! Es ar lielāko prieku radīšu Tev skaistas fotogrāfijas. Pirmais solis - izlasi informāciju, kā notiek fotosesijas :) Pēc tam vari rezervēt konsultācijas datumu, kurā mēs visu izrunājam un izdomā, vai un kad vēlies fotosesiju. Konsultācijas datumu vari rezervēt te . Tās laikā kopā izdomāsim un izrunāsim visas idejas, vēlmes, apģērbu utt. Tad mēs tiksimies fotosesijas dienā, kur uz vietas studijā Tev (un Tavai mammai, draudzenei, māsai - ja vēlēsies kādu ņemt līdzi, jo cenā ir iekļauti make-up un frizūra 2 personām) uztaisīs skaistu make-up un frizūru. Pēc tam būs fotosesija, kuras laikā es teikšu priekšā pilnīgi visu, kas ir jādara un parādīšu katru pozu, lai Tu izskatītos fantastiski. Mēs paspēsim nobildēties 3-5 dažādos tērpos/fonos, lai iegūtu pēc iespējas vairāk skaistu fotogrāfiju. Un pēc tam uzreiz fotostudijā vai aptuveni 2 nedēļas pēc fotosesijas mēs satiksimies vēlreiz uz fotogrāfiju apskati, Tu varēsi apskatīt visas skaistākās fotogrāfijas un izvēlēties tās, kuras vēlies :) 

Bet es neprotu pozēt/ neesmu fotogēniska/ man ir celulīts... (izvēlies savu variantu)

Katru reizi, kad dzirdu šo teikumu, es iekšēji sāku dejot prieka deju, jo zinu, CIK ļoti Tev to vajag un cik skaitas fotogrāfijas varu Tev radīt... neviena sieviete manās fotogrāfijās nav modele. Fotosesijas laikā es saku priekšā pilnīgi VISU, kas ir jādara - no pirkstiņiem līdz papēžiem. Pirms tam mēs esam daudz runājušas par to, kas sevī patīk un kas nepatīk un to visu es ņemu vērā, radot bildes. Ar pozu palīdzību es noslēpju visu, ko sieviete vēlas noslēpt un izceļu to, kas sevī patīk. Man ļoti patīk ikkatrā sievietē izcelt skaisto - jo es ticu, ka ikviena sieviete ir skaista! Un nav atkarīgs, cik ir gadi, cik sver vai kā iepriekš esi izskatījusies fotogrāfijās. Uzticies man un ļauj to parādīt! 

Kas ir iekļauts fotosesijā?

  • Privāta konsultācija, kur mēs tiekamies un izrunājam visu par fotosesiju, idejām, apģērbu utt. Tā var notikt pie manis studijā, vai pie Tevis mājās, kur uzreiz var arī apskatīt apģērbu un izdomāt, ko vēlēsies ģērbt.
  • Make-up un frizūra fotosesijas dienā 1-2 personām.
  • Neaizmirstama fotosesijas pieredze, kuras laikā es teikšu priekšā pilnīgi visu, kas jādara, lai Tu justos un izskatītos kā slavenība uz žurnālu vāka! Es ticu, ka šāda fotosesijas pieredze paceļ dažus centimetrus virs zemes un liek sevi iemīlēt no jauna!
  • Tikšanās pēc fotosesijas, kuras laikā apskatīsi savas skaistās fotogrāfijas. Varēsi izvēlēties tās, kuras patiks vislabāk un kādā formātā tās vēlēsies - skaistu drukātu fotogrāfiju komplektu, vai albumu ar daudz burvīgām fotogrāfijām.
  • Pamata piedāvājuma maksa nosedz komplektu ar 5 fotogrāfijām pēc Tavas izvēles, ar iespēju iegādāties vēl - tik daudz un tās, kuras vēlies.

Kā es saņemšu savas fotogrāfijas?

Fotogrāfijas Tu saņemsi sevis izvēlētā veidā. Sākuma piedāvājumā iekļautas 5 fotogrāfijas digitālā formātā + izdrukātas. Šīs fotogrāfijas izvēlēsies Tu pati fotogrāfijas apskates tikšanā. Man ir svarīgi, lai Tu tiec pie tām fotogrāfijām, kuras patīk visvairāk. Kā arī atkarībā no Tavām vēlmēm, varēsi iegādāties papildus fotogrāfijas - elegantā albumā vai fotogrāfiju izdrukas brīnišķīgā portfolio kastē. Tajā varēsi glabāt fotogrāfijas, kādam dāvināt, ierāmēt pie sienas. Fotogrāfiju albumi ir piemēroti buduāra fotosesijām, vai arī sajūtu fotosesijām - lai to varētu ik pa laikam pāršķirstīt un atgādināt sev (vai kādam citam ;) ) - cik Tu esi skaista un cik īpašs ir katrs mirklis.

Vai es varu sarunāt arī make-up?

Cenā ir iekļauti 1-2 make-up un frizūras. (JĀ, droši ņem līdzi mammu/ māsu/ draudzeni) Fotosesijas dienā profesionāla meistare uz vietas studijā Jūs sapucēs tieši tā, kā vēlēsieties. 

Kur notiks fotosesija? (Vai Tev ir sava fotostudija? Vai fotosesija var notikt citur?)

Man ir savas fotostudijas RĒZEKNĒ. Fotostudija ir iekārtotas tā, lai te būtu ērti gan klientēm, gan arī lai es varētu radīt visskaistākās fotogrāfijas. Bet par fotosesijas vietu var izvēlēties arī jebkuru citu.  Varbūt Tu sapņo par fotosesiju pie jūras, vai ziedu laukā, varbūt kādā skaistā viesnīcas istabiņā - vai pie sevis mājās. Viss ir iespējams! 

Kas man jāģērbj? 

Man nav ko ģērbt!


Šis jautājums ir ļoti aktuāls un bieži vien tas ir iemesls, lai nepieteiktos fotosesijai. Bet man ir labas ziņas! Es gribu, lai sievietes fotogrāfijās izskatās pēc sevis un ir labākās sevis versijas. Tu taču ikdienā ģērb drēbes, kurās jūties skaista? Nu re! Tev noteikti  skapī ir daudz apģērbu, kas fotogrāfijās izskatās labi. Pirms fotosesijas es palīdzu ar idejām un apģērbu - izskatu klientu variantus un iesaku, kas labāk. Vienkāršs krekls, adīts džemperis, bodijs, džinsi, ādas jaka - un jau ir skaisti! Ja tā ir buduāra fotosesija - vēl labāk. Tev jau ir VISS nepieciešamais! Par šo noteikti nav jāsatraucas - es palīdzēšu ar ieteikumiem un būs skaisti! 

Kā arī - man ir pieejama studijas garderobe, kas sastāv no dažādiem peņuāriem, bodijiem, skaistiem apmetnīšiem un viss ir pieejams xs-xxl izmēros un viegli saskaņojams ar jebkuru Tavu apģērbu!

Vai fotogrāfijas tiek apstrādātas un cik daudz?

Jā! Ikviena fotogrāfija tiek rūpīgi apstrādāta, tā kā es vēlos, lai tās izskatās pēc žurnālu fotogrāfijām. Es retušēju (ņemu nost) pumpas, izsitumus, zilumus, skrāpējumus un citas lietas, kuras ir īslaicīgas un parādās pirms fotosesijas. Pārējo retušu es runāju ar klientu - cik daudz vēlas, lai tiek retušēts. Man ir svarīgi, ka cilvēks fotogrāfijās izskatās pēc sevis un man nav tiesību izlemt, ka "ar šitik tievām kājām un vēderu Tu esi skaistāka". Vislabāko pozu es uztaisu jau bildi fotografējot un pārējo apstrādi piemēroju klientu vēlmēm. 

Vai fotosesijas laikā būs klāt vēl kāds? 

Pirms fotosesijas studijā būs make-up meistarīte un es. Pašā fotosesijas laikā pārsvarā esmu tikai es, tā kā man ir svarīgi, lai kliente jūtas pēc iespējas labāk un ērtāk. Ja ir vēlme kaut ko pamainīt grimā vai matos, tad meistare var palikt kādu brīdi ilgāk. 

Kā man jāgatavojas pirms fotosesijas?

Kad tiks rezervēta fotosesija, es detalizēti pastāstīšu visu, kā ir jāsagatavo sevi, savu seju, ķermeni, apģērbu, prātu utt... Ir dažādas lietas, par kurām jāpadomā un jāparūpējas pirms tam, jo par tik daudz ko ikdienā var neaizdomāties. Es piedāvāju pilna servisa fotosesiju - tāpēc nekas nebūs jāizdomā pašai. Ir tikai jāierodas un jāļaujas. 

Vai Tu strādā ar apaļīgām sievietēm?

Protams! Un ar lielāko prieku! Es specializējos portretu fotogrāfijā un man nav svarīgi, kā Tu izskaties - es pārzinu dažādus knifiņus darbā ar jebkuras ķermeņa uzbūves sievietēm. Un es būšu ļoti priecīga parādīt, cik skaista esi, lai arī kāda izmēra apģērbu Tu valkā! 

Es gribu fotosesiju, bet negribu, ka manas fotogrāfijas tiek publicētas.

Ikvienu publicēšanu es saskaņoju ar klientiem. Kad fotogrāfijas ir saņemtas, ja vēlos kādu publicēt, es vienmēr pajautāju, vai nav iebildumu. Un respektēju atteikumus un noteikti par tiem neapvainojos. Mans darbs ir radīt skaistas fotogrāfijas TEV, nevis manam portfolio. Protams, es priecājos par katru atļauju, ka drīkstu publicēt fotogrāfijas, bet nekad bez atļaujas to nedaru. Fotogrāfijas neredz neviens cits, tikai es, ja kliente to nevēlas!

Vai es varu saņemt fotogrāfijas tikai digitāli?

Esmu profesionāla fotogrāfe, tāpēc uzsveru to, cik vērtīgas ir drukātas fotogrāfijas. Es zinu, cik bieži mēdz pazust un aizmirsties viss, kas atrodas datorā. Jo tas nav īsts. Īsta vērtība ir fotogrāfijai, kura ir ierāmēta pie sienas un par kuru priecāsies vēl pat Tavi mazbērni. Vēl labāk - ja tajā esi kopā ar savu mammu/vecmammu/bērniem. Bet es arī saprotu digitālo laikmetu un to, ka ir svarīgi fotogrāfijas saņemt arī digitāli, īpaši, ja fotogrāfijas ir domātas biznesiem un foto izmantošanai sociālajos tīklos, tāpēc esmu ieviesusi iespēju iegādāties individuālos digitālos failus. Kā arī visas drukātās fotogrāfijas tiks atdotas papildus arī digitāli :)

Vai Tu fotografē kāzas/ kristības/ vecmeitu ballītes/ jaundzimušos utt.?

Nē. Esmu atklājusi sev fotogrāfiju, kāda man tā patīk vislabāk - īpašs piedzīvojums, skaista pieredze, brīnišķīgi produkti un sieviete, kurai parādīt, cik skaista viņa ir un ļaut viņai sevi iemīlēt no jauna. Tāpēc es pieturos pie šī un priecājos par fotogrāfiem, kuri tikpat ļoti mīl cita veida fotosesijas. Tāpēc pasākumus, mazuļu fotosesijas utt labāk uzticēt kādam citam. 

Cik laicīgi jāpiesakās uz fotosesiju?

Es fotografēju ļoti ierobežotu fotosesiju skaitu mēnesī un tas ir divu iemeslu dēļ. Pirmais - es gribu katram radīt īpašu piedzīvojumu un pieredzi un tas aizņem daudz laika un enerģijas. Otrais - man ir divi mazi bērniņi, kuri arī prasa daudz manas enerģijas un nervu šūnu. Tāpēc uz fotosesijām jāpieskās laicīgi - vismaz 4 nedēļas iepriekš, lai mēs paspējam saplānot un sagatavoties un ir brīvs laiciņš. Bet, ja ir kas steidzams - dod ziņu un skatīšos, kā varu palīdzēt! 

Ar ko atšķiras portretu fotosesijas no buduāra fotosesijām? Vai es varu vienā reizē pamēģināt abas?

Buduāra fotosesijās parasti kājās nav bikšu! :) Bet vispār - katru fotosesiju es sāku ļoti līdzīgi - ar portretiem, ar runāšanos, ar pozu rādīšanu un stāstīšanu. Portretu fotosesijā mēs radām vairāk skaistus portretus, sieviete pārsvarā skatās kamerā. Buduāra fotosesijā tiek izcelts ķermenis, līnijas, sajūtas. Atšķirīgs ir arī fotogrāfiju skaists - pēc portretu fotosesijas vidēji tiek iegādātas 10-20 fotogrāfijas, buduāra fotosesijā tās var būt pat 50 un vairāk. Tāpēc portreti parasti nonāk skaistajos fotogrāfiju komplektos, bet buduāra fotogrāfijas - albumos. Un noteikti vienā reizē mēs varam pamēģināt abus! Tu tiksi tikai pie tām fotogrāfijām, kuras Tev patiks - tāpēc droši fotografējam abus un tad izlemsi - kuru vēlēsies vairāk! 

Vai Tu fotografē vīriešus? 


Reti. Bet labprāt fotografētu biežāk. Biežāk es fotografēju vīriešus, kas nāk uz ģimenes un pāra fotosesijām. Un ja vīrietis grib sev fotosesiju - es neatsaku, jo arī vīrieši ir pelnījuši skaistas un profesionālas fotogrāfijas! 

Cik viss maksās?


Cena ir atkarīga no Tevis! Fotosesija ir brīnišķīgs piedzīvojums, kurā ir iekļauta gatavošanās, pirms fotosesijas konsultācija, palīdzība apģērbu izvēlē, make-up un frizūra 1-2 personām, pilnībā vadīta fotosesija, kuras laikā mēs parūpēsimies, lai Tu jūties un izskaties brīnišķīgi. Pēc fotosesijas mēs tiksimies vēlreiz, Tu redzēsi skaistās fotogrāfijas un varēsi izvēlēties, kuras fotogrāfijas vēlies. Fotosesijas rezervācijas cena Rēzeknē ir 750 eiro, Rīgā - 950. Vidēji klientes iztērē 750-2500 eiro.

Es zinu, ka gribēšu visas fotogrāfijas, vai iespējams apmaksāt uzreiz?

Man prieks dzirdēt! Protams, ir iespējams uzreiz samaksāt kādu no lielākajiem komplektiem uzreiz. Un, maksājot par kādu no komplektiem līdz fotosesijai , saņemsi 10% atlaidi :) Fotogrāfiju apskates dienā varēsi izvēlēties fotogrāfijas, kuras vēlies. Kā arī, izvēlēties kādas papildus, ja patiks vairāk.

Cik ilgi notiek fotosesija?

Fotosesijas dienā viss process aizņem apmēram 4-5 stundas, atkarībā no fotosesijas veida, make-up un matu sarežģītības utt. Sākumā ir pucēšanās un tad fotosesija. 

( Pirms fotosesijas konsultācija aizņem apmēram 1h, fotogrāfiju apskate 1-2h :) )

Es gribu fotogrāfiju darbam.

Lieliski! Mūsdienās ir ļoti svarīgi, kā vizuāli Tu izskaties, kā izskatās Tavs uzņēmums un kopējais tēls. Tāpēc profesionālas un skaistas fotogrāfijas ir svarīgas. Mēs varam radīt gan darba portretus, gan arī imidža bildes bloga rakstiem, sociālajiem tīkliem utt. (Protams, to varam apvienot arī ar skaistām stilizētām vai buduāra fotosesijām - pie vienas sapucēšanās ;) )

Kā notiek apmaksa? Vai iespējams maksāt pa daļām?

Rezervācijas maksa ir 250 eiro, kura tiek maksāta, rezervējot fotosesijas datumu. Atlikusī summa maksājama līdz fotosesijas dienai.

Ja fotosesiju ieplāno dažus mēnešus uz priekšu, vari maksāt pa daļām :)

* Kad tiek nosūtītas digitālās fotogrāfijas, darījums ir noslēdzies un naudu atpakaļ saņemt nav iespējams.

Vai Tev ir kādi īpašie, lētāki piedāvājumi?

Es pilnībā saprotu, ka fotosesija ir liels ieguldījums sevī un vēlos, lai pēc iespējas vairāk sievietes to piedzīvo. Tāpēc es veidoju dažādus piedāvājumus, gan projektu  40 pāri 40, kā 1-2x gadā piedāvāju īpašos piedāvājumus, kurās ir īsāka fotosesija un iespēja iegūt ieskatu, kā pie manis viss notiek, tai pat laikā jūtoties skaisti un tiekot pie skaista rezultāta!

Ļoti vēlos, bet bail, ka nepatiks rezultāts, jo neesmu fotogēniska.

Pirmkārt, lai pēc iespējas nodrošinātu to, ka Tev patiks rezultāts, mums ir gan pirms-fotosesijas konsultācija, kurā izrunājam visas vēlmes un šaubas. Otrkārt, savas fotogrāfijas Tu izvēlēties pati! Un izrunāsim arī apstrādes daudzumu un citas lietas.

Un, treškārt, man ir atmaksas garantija. Ja Tev nepatiks rezultāts, es atmaksāšu visu samaksāto summu (izņemot rezervācijas maksu, kura nosedz darbu izdevumus) vai arī bez papildus maksas veikšu vēl vienu fotosesiju :)

Kā var pieteikties?

Pieteikties vari, vai nu rakstot tepat zemāk esošajā kontaktfomā, vai arī piesakot konsultācijas vai fotosesijas datumu TE

Ir jautājumi? Raksti!

Using Format