Ko saka brīnišķīgās klientes... 

Brīnišķīgākā pieredze! Vai esi sevi kādreiz pieķērusi pie domas, ka es jau neesmu skaista, vai arī, šo jau var tikai tievās meitenes atļauties. Man šogad pavisam citādāk! Mīlu sevi tāda kāda esmu! Un zinu, ka esmu skaista! Un vēl skaistāka tu esi tajā brīdī tad, kad patiesi tā jūties, ne tikai citiem saki. Tad tu mirdzi un staro. Jau kādu brīdi domāju par fotosesiju, jo nekad nekad līdz šim neesmu veltījusi brīdi sev, jo ir taču bērni, kuriem gribas atdot sevi visu. Kad meitiņas rakstīja Ziemassvētku vēstules, pie sevis nodomāju, man neko nevajag, nevienam neko nelūgšu. Bet dziļi sirdī zināju, ka šis gads man būtu tieši tieši tas visīstākais, lai gūtu prieku sev! Un cerēju, ka domas varbūt piepildīsies un tikšu uz sev kāroto fotosesiju... Man nebija ne mazākais uztraukums, jo zināju, ka to, tik ļoti, esmu vēlējusies. Kad satiku Daci fotostudijā, zināju, ka viss būs izcili! Viņa ir patiešām lieliska savas jomas pārstāve, un pavisam noteikti ir savā īstajā vietā! Jūs nespēsiet noticēt kādu prieku viņa ar savu darbu dāvā mums! Tā bija prieka un laimes pilna diena! Atmiņās paliekoša! Un tikai tagad tā pa īstam esmu ieraudzījusi pati sevi! Jo vienmēr jau ir gribējies nevajadzīgi “paslēpties”. Mēs visas esam patiesi skaistas sievietes! Un katra ar savu brīnišķīgāko odziņu!

M.

Pieteicos fotosesijai, jo vēlējos skaisti iemūžināt 25. gadu jubileju. Man ļoti noderēja kosnultācija pirms fotosesijas par apģērba izvēli, kā arī ieteikumi par detaļām, par kurām pati nebūtu aizdomājies. Visas fotosesijas laikā jutos ļoti brīva un nepiespiesta, skaista un lutināta. Un vēljoprojām jūtos iedvesmota arī ikdienā pucēties un būt labākā sevis verisija - gan iekšēji, gan ārēji. Paldies par izcilajām bildēm! Šis albums kalpo kā labs atgādinājums - es esmu skaista!

S.

Pieteicos uz fotosesiju, lai palutinātu sevi un mammu - un tas izdevās! Ar mammu kopš bērnības jau taisījām pašmāju ‘fotosesijas’ vai knipsējušas kādus dabas skatus, bet gribējās kaut ko ar profesionālāku pieskaņu. Viss šajā fotosesijas procesā bija ļoti vērtīgi. Parunāšanās ar Daci deva drošuma sajūtu, e-pasts no Daces deva skaidrību par sekojošajiem notikumiem un apģērba izvēle - pārliecību, ka būs ko vilkt. :D Pucēšanās bija brīnišķīga. Paldies Ditiņai! Teikšu godīgi, nekad sevi nebiju tik smuku redzējusi, ļoti patika kosmētika un mati! Esmu pāris reizes krāsota un šis gala iznākums neapšaubāmi bija top 1. Fotosesija bija vienreizēja! Viss bija ērti (varbūt ne visas pozas, bet šis ir joks :D), viss tika paskaidrots, pat vairākkārt, bija jautri, bija dažādi un interesanti. Dacīt, tu esi ļoti patīkams un sirdssilts cilvēks! Tas jau vien daudz ko dod. Fotografēšanās palika vislabākajās atmiņās! Biju patīkami pārsteigta, ka sanāca īstenot vairākas pozas, ko iesūtīju! Nezinu kāpēc, bet nebiju to līdz galam gaidījusi. Jūtos lepna par paveikto un jūtos patiesi skaista! Ļoti patīk rezultāts! Paldies! Esmu ļoti, ļoti  priecīga! Fotogrāfijas saglabāju vairākas reizes dažādās vietās, lai fotogrāfijas nekur nepazustu. Taustāmajām bildēm būs vēl cita vērtība, gaidu ar nepacietību! Paldies par superforšo pieredzi un piedzīvojumu!

L.

Liels paldies Tev, Dace, par pasakaino dienu sniegotajā Decembrī! Arvien atceros lēnās sniega pūkas krītam un izkrāsojam debesis baltas. Diena ir iemūžināta gan super bildēs, gan manā sirdī! Dace bija parūpējusies par visu. Līdz mazākajai detaļai pārdomāts viss, lai klients justos ērti, droši un īpaši. 

Savu fotosesijas dienu atceros ar milzu siltumu. Izjust mieru, būšanu šeit un tagad, satikties ar savu juteklisko, drosmīgo, seksīgo,  draisko ES. Un ļauties Daces norādēm, jo viņa ZINA, kā noķert momentu, lai Tu būtu iemūžināta burvīgā stāstā, ko vienmēr varēsi ņemt sevī līdzi. Tu esi skaista! Tu esi unikāla un Tu esi supersieviete! Tu Esi!!

Katru dienu priecājos par fotogrāfijām, kuras izvēlējos un tas ir lielisks atgādinājums, ka mēs, sievietes, varam būt kādas vien vēlamies. Tikai jāizvēlas un jāļaujas piedzīvojumam!


G.

Pieteicos uz fotosesiju pie Daces, lai atklātu no jauna sevī Sievieti. Fotosesijas laikā man bija satraukums, vai tas ko es redzu spogulī ir tas, ko es gribēju/cerēju redzēt. Fotosesijas gaita bija ļoooti izaicinoša, bet interesanta un ar nebeidzamu intrigu, kas nu beigās tur sanāks. Skatoties uz gala rezultātu es jutos kā skaistākā sieviete uz pasaules. Es nespēju noticēt ka tā esmu es. Un to, ko es vēlējos atrast šinī fotosesijā, es to atradu - SIEVIETI SEVĪ. Milzīgs paldies par tik burvīgu pieredzi. Nu es droši varu teikt, ka esmu ne tikai mamma un sieva, bet arī fantastiski skaista SIEVIETE! 

I.

Šī fotosesija bija mans lielais pakāpiens uz sevis pieņemšanu pēc 40. Grūti nosaukt vārdos to saviļņojumu, kāds bija fotosesijas rītā - varētu salīdzināt ar taureņiem vēderā pirms pirmā randiņa ar sapņu puisi (ak, esmu precējusies jau 14 gadus :). Pie sevis smaidīju arī par to, ka tikai jāizmazgā mati, nav jādomā par meikapu. Un tad visa smukā garderobe mašīnā, ģimene un ikdienas problēmas paliek tur iekšpusē, aiz durvīm, un aidā- beidzot tikai es, viena! Veru studijas durvis un taureņi vēderā sāk trakot vēl vairāk- joprojām esmu tiiik laimīga par šo dienu, un viss vēl priekšā! Dace smaida un aicina mani uz meikapu. Meikapa meistare ir uzdevumu augstumos- šķiet ka no pirmās minūtes nolasīja mani kā grāmatu, saprata, gan kādu gribu frizūru, gan arī uztvēra to, kā man vislabāk uzkrāsot acis (kuras ir mans “klupšanas akmens”). Pucēšanas procesa laikā tēja un sievišķīgas sarunas :) Un tad es ieraugu sevi spogulī - skaistu, neticami skaistu! Pag, tā tiešām es?! Saprotu, ka raudāt nedrīkst - meikaps taču! Šķiet ka nedaudz sāku trīcēt no saviļņojuma. Un tad sākas ģērbšanās - Dace iesaka ar kādām drēbēm sākt, un pie kura no viņas stilīgajiem foniem sāksim pozēt. Un Dace burtiski vingro manā priekšā - zodu tā, roku tā, pirkstgalu nostiepjam, kāju augstāk… Nu izcili- tieši tas, kas man vajadzīgs, jo es neesmu pozējusi un nezinu kā izskatos skaisti. Un man bija viegli pozēt, jo kaut kā diezgan ātri sāku uzticēties tam, ko saka Dace. Uz to gan es sevi noskaņoju jau iepriekš- ka Dace zina, ko dara, un ja viņa saka- zodu augstāk, tad tā arī vajag. Fotosesija paskrēja ļoti ātri. Vispār nemanīju, kur paliek minūtes, stundas…. Jāteic, ka būtu varējusi pozēt vēl ilgāk. Šķita- nu tik esmu kārtīgi iesilusi, bet Dace saka- nu ko, būs jābeidz … Jā, man patika, ļoti, ļoti patika- pozēt un ļauties procesam. Ļauties, ka par mani parūpējas, vispirms jau meikapa meistare, un tad Dace. Šo dienu atceros kā vienu no burvīgajām dienām … jā, pēdējo 10 gadu laikā noteikti. Esmu ļoti pateicīga, ka Tev, Dace, radās tāda ideja par šo projektu 40 pāri 40. Tas bija tieši tas, kas man bija vajadzīgs, lai veiksmīgi un laimīgi tiktu pāri šai “40” robežai, lai noticētu sev, gan iekšēji, gan ārēji.

S.

Fotosesija man bija sen lolots sapnis, kuru nevarēju saņemties īstenot. Pirms fotosesijas bija satraukums, vai šobrīd ir īstais brīdis fotosesijai, bija sajūta, ka neesmu labākajā formā, izskatā šobrīd. Pēc fotosesijas kaut kā likās, ka viss bija pārāk viegli, varbūt kaut ko līdz galam ne tā biju izdarījusi, bet man ļoti patika rezultāts, bet bija citādāks kā biju gaidījusi - labāks. Es noteikti iesaku katrai šādu fotosesiju - tas ir izaicinājums un uzdrīkstēšanās, tas noteikti ir jāpiedzīvo.

K.

Par pašu procesu fotosesijas dienā - viss sākās ar make up un frizūru. Dita lieliski paveica savu darbu, ņemot vērā manas vēlmes un īstenojot visas ieceres. Ļoti patika, ka bija daudz laika, lai sapucētos, saģērbtos un nesteidzīgi sāktu fotosesiju. Visas pozas un idejas bija Daces ziņā - man atlika ļauties! Nebija jāuztraucas, ka nezināšu, kur likt rokas vai kājas - viss tika izstāstīts līdz sīkākajai detaļai! Un gala rezultāts bija labāks nekā vispār varēju iedomāties! Dace, paldies par to, ko dari! Uzskatu, ka daudzām sievietēm tas palīdz ieraudzīt un sajust sevi daudz pārliecinātāku un varbūt beidzot apzināties, kā tā ir viņa pati - skaista tieši tāda, kāda viņa ir!

A.

Esmu cilvēks, kas ieklausās savā sirdsbalsī. Šī balss mani jau no bērnības ir vedusi pa dažādiem pieredzes ceļiem un stūmusi uz priekšu, kādreiz mudinot ielekt arī nezināmajā un sagaidot no tā jaunu pieredzi un mācībstundu.  Esmu sieviete, profesionāle, sieva un mamma, meita un māsa, visas šīs  dzīves lomas mani piepilda un bagātina. Jau 6 gadus mans ikdienas prieks un gandarījums ir palīdzēt līdzcilvēkiem sakārtot savu fizisko un psihoemocionālo veselību caur fizioterapiju. Noteikti varu piekrist apgalvojumam, ka dzīvība ir kustībā un priekš manis arī cikliskā transformācijā. Pieņemot to, ka izmaiņas ir neizbēgamas iestājas miers. Uz fotosesiju pieteicos, jo atkārtoti jutu, ka vēlos izdzīvot šo pieredzi un ieraudzīt sevi šajā mirklī no malas, mirklī pirms savas 30 dzimšanas dienas. Zināju, ka tas būs ne tikai skaists, bet arī terapeitisks process, kuru esmu gatava piedzīvot. Priekš manis visvērtīgākais visā sagatavošanās procesā pirms fotosesijas un fotosesijas laikā bija struktūra. Man patīk saplānot visu laikus. Bija struktūra, izskaidrots kas un kā notiks, tas ļāva atslābināties un izbaudīt gatavošanos. Protams, arī apziņa, ka var jautāt jebko un Dace atbildēs uz visiem jautājumiem, šaubām vai ierosinājumiem deva lielu paļaušanos. Protams, neliels satraukums par to vai izdosies transformēt manu iekšējo sajūtu fotogrāfijā - Izdevās brīnišķīgi! Tā kā ikdienā ļoti daudz jādomā par citu cilvēku labsajūtu, būt make-up mākslinieces rokās bija brīnišķīgi, uzticējos un izbaudīju šo transformācijas procesu, būtu gatava atkārtot jebkurā laikā!  Fotosesijā ļoti patika Daces norādījumi, ieteikumi. Šīs drošās robežas ļāva atvērties un izbaudīt procesu. Apskatot fotogrāfijas pēc sesijas dažu brīdi bija sajūta, ka ieskatos savī no malas- tik precīzi noķerta mana iekšējā sajūta. Tur es redzu visu, kas mani ir veidojis, savas pieredzes un arī to, kas vēl tikai būs. Arī idejas, kuras ar Daci pārspriedām iepriekš realizējās dzīvē, jā bija citādāk kā iztēlojos- daudz jaudīgāk un labāk. Dace, liels, liels paldies tev par šo pieredzi, tu esi īstajā vietā un laikā, lai palīdzētu sievietēm ieraudzīt sevi caur šo transformējošo pieredzi! Lai tava iekšējā balss ir skaļa un turpina tevi vest šajā ceļā. Lai veselība un apkārt esošo līdzcilvēku pozitīvā enerģija caurstrāvo tevi! Paldies, ka esi!

K.

Ļoti patika, ka katru sīkumu izrunājām un vienojāmies, ko es sagaidu no fotosesijas. Ļoti novērtēju Tavu atbalstu gatavošanās procesā- ar apģērba izvēli un citiem ieteikumiem. Uz fotosesiju gāju ar pārliecību, ka būs skaisti, izjutu saviļņojumu. Un pēc tam visas dienas garumā izbaudīju skaisto make-up un frizūru. Man ļoti, ļoti patika rezultāts! Bija grūti izvēlēties tās īstās dažas fotogrāfijas. Es noteikti iesaku šāda veida fotosesiju, jo tas ir burvīgs piedzīvojums, ceļojums! Diena sev, kas rezultējas ar skaistām atmiņām, pieredzi. Tā ir arī uzdrīkstēšanās, kas bagātina un ceļ pašapziņu! Mēs esam skaistas, tikai jānotic sev!

L.

Pieteicos fotosesijai, jo ļoti patīk Daces darbi un vēlējos pamēģināt šāda veida fotosesiju. Man likās ļoti vērtīgi tas, ka konsultācijā pirms fotosesijas Dace interesējas par apģērbu, ko plānoju vilkt uz fotosesiju. Vēl nekad pirmstam nevienā fotosesijā neviens fotogrāfs nebija par šo domājis iepriekš un ieteicis kaut ko. Rezultāts bija skaists, man patika bildes, bija neierasti sevi redzēt savādāk. Sapratu to, ka profesionāļu rokās mēs katra varam izskatīties kā modele! Dace, turpini savu darbu - Tev izdodas lieliski!

E.

Fotosesijas dienā biju ļoti uztraukusies. Mana nepārliecinātība par sevi lika manīt par sevi. Sagaidīja mani divas smaidīgas un lieliskas sievietes, kas ne mirkli nelika man justies par sevi nepārliecinātai, gluži pretēji - pārliecība par sevi pat pieauga. Ļāvos fantastiskam meikapam un frizūrai. Mani tā sapucēja, ka pirmajā brīdī, ieraugot sevi spogulī, es sevi nepazinu, uz mani raudzījās sieviete, kas bija pārliecināta par sevi un nekā nebijās. Laiks paskrēja nemanot, ieklausījos fotogrāfes norādījumos un cerēju, ka vismaz viena bilde no tām visām man patiks. Pēc fotosesijas es biju pacilātā noskaņojumā, tā sajūta, ka es to paveicu un izkāpu no savas komforta zonas bija kaut kas - WOW! Likās, ka lidoju pa zemes virsu. Nākamajā dienā man sāpēja tādi muskuļi, par kuriem man nebija ne jausmas, ka man tādi ir. Bet tas bija to vērts, jo iegūtā fotosesijas dienas sajūta bija kopā ar mani vēl vairākas dienas. Ieraugot fotogrāfijas, biju pārsteigta no tā, ka man tās ne tikai neriebās (kā tas ir vairumā gadījumu, kad redzu sevi foto), bet gan patika un es tajās izskatījos neticami labi. Nezināju, ka tā izskatos. Kombinācija neparliecinātā es + pasakains meikaps un frizūra + profesionāla fotogrāfe = fenomenālas bildes no kurām grūti izvēlēties favorītus. Dienā pēc foto apskates palūkojos uz sevi spogulī un uzsmaidīju sev, nav ar mani tik traki kā biju domājusi. Es 100% ieteiktu fotosesiju pie Daces. Katra sieviete ir pelnījusi noķert to sajūtu! Nekas nevar būt skaistāks par sievieti, kura sajūt/ierauga un noķer savu sievišķību tādā līmenī, ka var gāzt kalnus.

D.

Dievinu Tavu darbu, cik ļoti skaisti Tu māki parādīt mūs - sievietes. Projekta nosaukums un ideja mani saistīja, jo manuprāt nav tādu sieviešu, kas varētu sevi nosaukt par perfektu. Manuprāt "Perfekti Neperfektā" ir stāsts par mums visām. Es ļoti gaidīju šo ‘pasākumu’, jo tā bija diena man! Fotosesijas diena bija lieliska.  Pucēšanās noritēja ļoti veiksmīgi, ar meikapa meistari sapratāmies no pusvārda un rezultāts bija tieši tāds, kādu gaidīju. Un par cik ar Tevi esam pazīstamas nu jau … kādus 10 gadus, ana fotosesija pārvērtās par superforšu pasākumu, kā ciemošanās pie sen nesatiktas draudzenes :) Gala rezultāts ļoti patika.. nu tas ir maigi teikts . Es kārtējo reizi pārliecinājos, ka esi lieliska fotogrāfe un perfekti dari savu darbu, piepildot sapņus. Manuprāt šādu fotosesiju vajadzētu piedzīvot katrai sievietei- izbaudīt dienu, kas veltīta sev, būt skaistai, sapucētai un rezultātā paskatīties uz sevi no malas, pacelt pašapziņu. Es ne sekundi nenožēloju, ka pieteicos. Paldies! 

S.

Tieši buduāra fotosesiju noteikti vajag piedzīvot vismaz reizi mūžā ikvienai sievietei, jo tā nav vulgāra, bet tā ir sievišķīga - gan maiga, gan mazliet ar asumiņu. Un tā parāda mūs katru skaistu, ar visiem ķermeņa nesmukumiem.

Pirms savas fotosesijas biju patīkami satraukta. Bet man ļoti noderēja pirms fotosesijas konsultācija, kurā Dace izstāstīja visu procesa gaitu un iedeva padomus par apģērbu. Atceros, ka fotosesijas dienā bija ļoti auksts, bet skaists rīts. Ar skaistu saullēktu. Pucēšanās ļoti patika - patika viss kopumā -  gan sarunas, gan tas miers kas valdīja telpā. Un pats rezultāts - fantastisks, par to jāpateicas Ditai.  Fotosesija bija ļoti, es teiktu, viegla, Dace visu parādīja, pielaboja, laiks paskrēja zibenīgi. Pēc fotosesijas sajūtas bija fantastiskas - godīgi, to nemaz nevar tā aprakstīt, smaidīju pēc tam vēl 3 dienas. Kad saņēmu bildes - skatījos ar apbrīnu - rezultāts bija ļoti skaists, pat neticējās, ka tā esmu es. Visas bildes bija ļoti skaistas. Man ļoti arī patika, ka neizskatījos pavisam sveša bildēs. Pēc šīs pieredzes noteikti sevi vairāk novērtēju un ikreiz atbloķējot telefonu, man izlec mana bilde, kas ir kā dienas atgādinājums - TU ESI SKAISTA!


P.

Pie Daces uz fotosesiju pieteicos, jo vēlējos sevi iemūžināt tieši šajā dzīves posmā, kurā jūtos ideāli ‘perfekti neperfektā’. Fotosesijas dienā jutos īpaša un apčubināta. Atmosfēra bija ļoti mierīga un atbalstoša. No piesātinātās dienas un nelielā saspringuma gan sāpēja galva, kas ir man neraksturīgi, bet dienas beigās jau jutos kā īsta dīva ar skaistajiem matiem un make-up.  Un rezultāts? Ļoooti patika rezultāts. Jutos ļoti skaista! Tā kā nefokusējos uz konkrētu rezultātu, biju pārsteigta, cik skaistas pozas Dace man parādīja un cik labi es tajās izskatījos! Iemīlējos sevī vēl vairāk un noticēju, ka esmu īpaša :) Visnegaidītākais ieguvums pēc šīs fotosesijas bija tāds, ka tomēr ir svarīgi pilnībā uzticēties profesionāļiem un ļauties šim procesam, iegūstot skaistu atgriezenisko saiti.

D.

Pie Daces uz fotosesiju pieteicos, iedvesmojoties no paziņu bildēm Facebookā. Pirms fotosesijas jutos gan saviļnot par gaidāmo, gan nedaudz uztraukusies, jo bija neziņa par to kā būs. Bet viss bija tik pārdomāti un viegli, šī diena bija katras sekundes vērts piedzīvojums. Pēc fotosesijas jutos kā atgriezusies tikko no ceļojuma, pārņēma patīkams nogurums, jaunie iespaidi un vēlme ātrāk redzēt bildes. Un rezultāts - rezultāts mani ļoti, ļoti patīkami pārsteidza, lai gan sākumā sevi pat neatpazinu bildēs. Guvu pārliecību par sevi, pārliecību par to, ka bildēs izskatos skaista. Paldies!

M.

Esmu tik lielā sajūsmā, ka tauriņi kņudina vēderā! Šovakar saņēmu bildes no manas buduāra fotosesijas. Gribēju padalīties ar tās dienas fantastisko prieku un pastāstīt manas pārdomas par šo tēmu. Ikdienā esmu mamma, sieva, meita, māsa, draudzene utt...bet ar visiem ikdienas darbiem, pienākumiem un rutīnu, ir piemirsies būt par SIEVIETI, un kur nu vēl "iekārdinošu" sievieti. Bet ja tā padomā...tik ļoti gribas! .. Ierados, sarāvusies čokurā, rokas priekšā, nokautrējusies līdz nemaņai un no stresa ķiķinot (tas tāds aizsargmehānisms ). Bet priekšā Dace, mierīga, smaidoša saulīte! Un tad, kad sākās viss process...man priekšā parādās māksliniece. Visu līdz sīkākai detaļai paskaidrojot, un nostādot mani tā, kā tas ir tieši tajā brīdī nepieciešams ( vēl jo vairāk grūtāk, ja pretī es, kas atkal hihihi-hahaha). Un liekas, kur tur sanāks iekārdinošas sievietes bildes? Bet Dace zin, ko dara! Un tagad, kad esmu saņēmusi bildes, saprotu, ka viņai izdosies parādīt, katras sievietes būtību. Man tā diena bija īsta svētku diena, un šodiena arī, jo bildes ir tik ļoti ļoti...Domāju, ka mēs visas esam pelnījušas tādu fotosesiju! Meitenes, noteikti vajag! Zinu, ka uz šīm bildēm vēl ilgi skatīšos ar sajūsmu. Un varbūt man tas ir tāds atspēriens atkal sevī atrast to SIEVIETI!  

I.

Nu Tu mani ļoti patīkami nošokēji! Paldies Tev, Dace, par šo burvīgi baudījumu man pašai! Vēderā tauriņi dejo, kad skatos uz sevi! Paldies par skaistumu, ko Tu saskati manī, caur savu fotoaparāta prizmu! Tu tiešām esi burvīga sava darba lietpratēja! Man tik ļoti patīk, paldies, ka Tu caur objektīvu paradīji man, cik es esmu skaista! Rezultāts ir tik dievīgi reibinoši skaists, mīlu sevi vēl vairāk! 

E.

Burvīga atmosfēra.Skaistas, smaidīgas un ļoti atsaucīgas meitenes! Kā jau visiem, mums bija neliels satraukums pirms fotosesijas. Man vairāk bažas radīja, kā uzvedīsies Rojs. Vai neniķosies un vai maz vienu bildi varēs nobildēt! Ieejot studijā un satiekot Daci un viņas fantastisko komandu, visas raizes pazuda un Rojs bija vairāk iejuties nekā mamma. Paldies Dacītes asistentei, kas Roju izklaidēja, kamēr es pucējos. Pats fotogrāfēšanās process patīkams, viegli sadarboties un viegli baudīt savu skaistumu... jo Tev ne par ko nav jādomā, visu Dace pasaka kas jādara.(pat mazākās nianses, piekārto, sakārti, apčubina un sabužina) Paldies Tev Dacīt par burvīgo iespēju tikt pie Tevis uz fotosesiju, par maģiju ko uzbūri un par atmiņām mūža garumā! Paldies par fantastisko kopdarbu.!

I.

Dārgās dāmas! Agri vai vēlu, šķiet mums visām pārņem vēlme atmodināt sevī sievišķību, Dievieti, iekāri, kā arī gūt apliecinājumu - es ESMU skaista! Tā notika ar mani. Bija vēlme ļauties kam valdzinošam, drosmīgam un kaut kam, kas būs tikai man. Ne bērniem, ne ģimenei. Bet man! Es ļāvos impulsam un uzrakstīju Dacei. Bieži, žurnāla vākus vērojot, mēs pieķeramies pie skaistas, nostrādātas bildes, uz kuras redzama ja ne modele, tad noteikti perfekti skaistā sieviete, kura noteikti ‘jau pamostas brīnišķīgā izskatā’. Viņai ir dabas dots talants ieņemt pareizās pozas, rokas novietot tā, lai tās neizskatītos liekas, koķetais smaids ir iedzimts un viņas aprises, lai kādas arī tās būtu, izskatās pasakaini. “Man jau tā nesanāk. Un vispār, es pat tuvu nestāvu šai sievietei uz vāka”. Bet atliek satikt Daci, nedaudz piepūlēties (kurš teica, ka bildēties ir viegli) un wollā! - modele uz žurnāla vāka tagad esi Tu! Dacei piemīt fenomenālas spējas ar savu vienkāršību, draudzību, jokiem un profesionalitāti ievilkt savos labo nodomu tīklos un likt Tev un visiem Taviem kompleksiem izskatīties pasakaini. Un kas ir svarīgi - Dace liek noticēt jau paša procesa laikā, ka Tu spēj būt tā skaistā būtne no žurnāla vāka.

E.

Liels paldies Tev par to ko dari, jo ikdienā mēdz aizmirsties, ka esam sievietes, ka esam skaistas un sievišķīgas! Vēlreiz liels paldies! Tu esi lieliska fotogrāfe, lai izdodas turpināt iepriecināt cilvēkus ar saviem darbiņiem. Nebiju domājusi, ka varu izskatīties fotogrāfijās tik sievišķīga un maiga..

L. 

Gribi paaugstināt pašapziņu un sajusties sievišķīgi? Ej pie Daces! Fotosesijai pieteicos ļoti spontāni, jo tuvojās dzimšanas diena un gribēju sev paliekošu dāvanu. Pie Daces nebiju bijusi nevienu reizi. Tikai varēju nojaust aptuveni, kas gaidāms. Fotogrāfēšanās man vienmēr sagādā nelielu satraukumu un stresu, jo parasti šķiet, ka kaut kas ķermenī ir par daudz, kaut kas par maz, mati ne tādi, deguns lielāks kā cietiem un tā tālāk. Nu tipiskās sievites problēmas. Taču, kad nonācu pie Daces studijā - sapratu, ka man nav iemesla uztraukties. Tik silta un vienkārša, tajā pašā laikā profesionāla un prasīga. Tev nav jādomā kur likt rokas, kā turēt galvu, kur skatīties vai pagriezties. Dace visu pakoriģē un tajā pašā laikā ļauj sajusties brīvai un nepiespiestai. Sesiju izbaudīju uz visiem 100%! Un rezultāts - vīrs jūsmoja vēl nedēļu un manu bildi no telefona ekrāna nav noņēmis vēl joprojām. :) Lieliska pieredze, kuru iesaku jebkurai sievietei! Šāda sesija ļauj uz sevi paskatīties ar pavisam citu skatienu un saprast - dārgā sirds, ar tevi viss ir kārtībā! Dace spēj ļaut tev noticēt pašai sev un iemīlēt sevi no jauna

R.

Katrai sievietei vismaz reizi dzīvē noteikti jāpiedzīvo tik skaistu piedzīvojumu, ko sauc par individuālo fotosesiju. Nebūt jau nav tā, ka manā arhīvā nebūtu fotosesijas, bet parasti tās ir orientētas uz bērniem un ģimeni, kas, protams, arī ir ļoti svarīgi. Bet ikdienas skrējienā nevajag aizmirst par sevi - esmu sieviete, kurai kādreiz jāpadomā arī par sevi un jāvelta laiks sev, jo tikai laimīga sieviete ir brīnišķīgas mammas un sievas patiesā atslēga. Jau sen zināju, ka vēlētos individuālo portreta fotosesiju pie Daces, jo tieši viņas portreti ir mani mīļākie, bet solis līdz pieteicos fotosesijai nebija tik ātrs un viegls - laika trūkums, daudz darba un citi standarta aizbildinājumi... Bet te vienā jaukā dienā sazinājos ar Daci un komunikācija bija tik viegla un brīva līdz bija klāt mana brīvdiena un fotosesijas piedzīvojums, kurā ne par ko nebija jāsatraucas -mani sapucēja, pateica priekšā visu, kas jādara, brīnišķīga atmosfēra, attieksme lika justies brīvi un nepiespiesti, manī bija pārliecība un pilnīga uzticība Dacei, jo viņas acu skatienā jau vien var izlasīt, cik ļoti cilvēks mīl savu darbu, tādēļ tās gala rezultāts nevar neizdoties. Pēc fotosesijas jutos tik pacilāta, sievišķīga un pārliecināta kā vēl nekad. Noteikti varu apgalvot, ka tās ir manas skaistākās bildes, kādas man jebkad ir bijušas. Katra sieviete ir pelnījusi justies skaisti, sievišķīgi un pārliecināti! Iemīlēt sevi no jauna, paskatīties uz sevi no malas, redzēt, cik gan patiesībā esmu skaista. To visu Dace Tev noteikti parādīs. Paldies par skaisto fotosesijas piedzīvojumu un brīnišķīgajām sajūtām, Dacīt!  

L. 

 Mans fotosesijas pieredzes stāsts, kurš sākumā nemaz nav bijis tik veiksmīgs, kā gribētos.. Ar ģimeni bijām uz fotosesiju, kuru uzdāvināja draugi meitiņai piedzimstot. Pēc dažiem mēnešiem izdomājām, ka ir laiks iemūžināt mūsu ģimenīti. Viss it kā noritēja labi, pieredzes mums šai ziņā nekādas, ko lika to darījām, bet nekādu lielo entuziasmu no fotogrāfa puses arī nejutām. Ne pārāk lielā sajūsmā devāmies mājās. Saņemot bildes bija šoks.. Tās vispār bija nekādas. Pat liekas īsti neapstrādātas. Vienu vārdu sakot - vairs nekad! Nekāda uzticība.Pagāja ļoti ilgs laiks un es izdomāju, ka es vēlos skaistas bildes, taču pie kā!? Kā, lai zina, kuru fotogrāfu izvēlēties, lai atkal smagi neviltos. Pārliecība par sevi - nulle. Un tad es satiku Daci! Pirmo reizi tiešām bija ļoti liels uztraukums - kompleksi par sevi, kaut arī mati un make up fantastisks, taču liekas, ka bildēs atkal izskatīsies nekā... Pagāja 10min un es jutu - jā, es viņai uzticos. Visu sīki un smalki pasaka priekšā kā darīt, parāda, pat vārtās kopā pa zemi, ja vajag. Fantastiski. Gala rezultāts!? Dievīgs. Un Tu saproti - jā, cilvēks dara savu darbu no sirds. Un nav jābaidās, nav jākautrējas. Nevajag pompozas kleitas, speciālus tērpus. Tu esi skaista, visos niekos sīkumos. Ar visu savu Tev šķietami neglīto kaulaino plecu, vai citām sava ķermeņa it kā nepievilcīgajām daļām. Džinsos un parastā krekliņā. Tik vienkārši.Un domājot par otrā bērniņa gaidību laika iemūžināšanu es 100% zināju, ka tā būs Dace. Māksla parādīt, cik sasodīti skaistas mēs esam arī gaidību laikā. Es teiktu - pat sexīgas!Es zinu, ka mēs vēl noteikti tiksimies ar Daci vēlreiz!

J.

Sieviete ar kompleksiem. Un es dodos uz fotosesiju pie Daces. Nedrošiem soļiem, nepārliecības pilna. Mēs it kā esam pazīstamas, bet man taču jāpozē, un ir tik daudz sievišķīgo BET - nesmuks tas, resns šitas, smaidīt varu tikai šādi, acis miegt tikai tā. Un te Dace ņem vadību savās rokās. Brīvi, nepiespiesti, iedrošinot- rezultāts būs fantastisks, uzticies man, es zinu, ko daru! Un es viņai noticu! Darbs nav viegls, pozēt nav tik vienkārši! Bet atmosfēra ir viegla, nepiespiesta, un laiks lido nemanot! Pēc tam, ar saviļņojumu sirdī sagaidu bildes! Jā, tagad es saprotu katru vārdu, ko man teica! Bildes ir fantastiskas, skaistas! Skaista esmu es, paldies! 

M.

Paldies Tev par superīgo darbu ko dari, Tev patiesi ir talants, man līdz šim nekad nav patikušas bildes ar mani, bet šoreiz ir tā, kā PATĪK GAN!.. Paldies par šo skaistumu, Dacīt! Katrai meitenei, sievietei no sirds novēlu nokļūt Tavās rokās, Tavas kameras priekšā - fotosesija kā terapija sievišķībai, skaistumam un sevis mīlēšanai.

D.

Mana pirmā fotosesija bija pie Daces. Biju satraukusies gan no paša procesa, gan gala rezultāta. Sākumā nespēju koncentrēties, jo nāca smiekli, bet Dace spēja atrast īstos vārdus, lai atbrīvotu un iedrošinātu. Paldies Dacei, gala rezultāts mani pārsteidza. Bildes bija ļoti skaistas, es biju skaista. Dace noteikti ir profesionāle ar lielo burtu, jo viņas fotosesijās nav jādomā ne par pozām, ne mazām niansēm, viņa visu pateiks priekšā. Paldies!

Tu arī vēlies?

Un kāda ir Tava sapņu fotosesija? Ko Tu gribētu ģērbt? Kā Tu to iedomājies? 

Piesakies TE

•    •    •

Tu arī gribi?

Un kāda ir Tava sapņu fotosesija? Ko Tu gribētu ģērbt? Kā Tu to iedomājies? Raksti un izrunāsim visu sīkāk... 

Using Format