Ko saka klienti... 

M.

Esmu tik lielā sajūsmā, ka tauriņi kņudina vēderā! Šovakar saņēmu bildes no manas buduāra fotosesijas. Gribēju padalīties ar tās dienas fantastisko prieku un pastāstīt manas pārdomas par šo tēmu. Ikdienā esmu mamma, sieva, meita, māsa, draudzene utt...bet ar visiem ikdienas darbiem, pienākumiem un rutīnu, ir piemirsies būt par SIEVIETI, un kur nu vēl "iekārdinošu" sievieti. Bet ja tā padomā...tik ļoti gribas! .. Ierados, sarāvusies čokurā, rokas priekšā, nokautrējusies līdz nemaņai un no stresa ķiķinot (tas tāds aizsargmehānisms ). Bet priekšā Dace, mierīga, smaidoša saulīte! Un tad, kad sākās viss process...man priekšā parādās māksliniece. Visu līdz sīkākai detaļai paskaidrojot, un nostādot mani tā, kā tas ir tieši tajā brīdī nepieciešams ( vēl jo vairāk grūtāk, ja pretī es, kas atkal hihihi-hahaha). Un liekas, kur tur sanāks iekārdinošas sievietes bildes? Bet Dace zin, ko dara! Un tagad, kad esmu saņēmusi bildes, saprotu, ka viņai izdosies parādīt, katras sievietes būtību. Man tā diena bija īsta svētku diena, un šodiena arī, jo bildes ir tik ļoti ļoti...Domāju, ka mēs visas esam pelnījušas tādu fotosesiju! Meitenes, noteikti vajag! Zinu, ka uz šīm bildēm vēl ilgi skatīšos ar sajūsmu. Un varbūt man tas ir tāds atspēriens atkal sevī atrast to SIEVIETI!  

I.

Nu Tu mani ļoti patīkami nošokēji! Paldies Tev, Dace, par šo burvīgi baudījumu man pašai! Vēderā tauriņi dejo, kad skatos uz sevi! Paldies par skaistumu, ko Tu saskati manī, caur savu fotoaparāta prizmu! Tu tiešām esi burvīga sava darba lietpratēja! Man tik ļoti patīk, paldies, ka Tu caur objektīvu paradīji man, cik es esmu skaista! Rezultāts ir tik dievīgi reibinoši skaists, mīlu sevi vēl vairāk! 

E.

Burvīga atmosfēra.Skaistas, smaidīgas un ļoti atsaucīgas meitenes! Kā jau visiem, mums bija neliels satraukums pirms fotosesijas. Man vairāk bažas radīja, kā uzvedīsies Rojs. Vai neniķosies un vai maz vienu bildi varēs nobildēt! Ieejot studijā un satiekot Daci un viņas fantastisko komandu, visas raizes pazuda un Rojs bija vairāk iejuties nekā mamma. Paldies Dacītes asistentei, kas Roju izklaidēja, kamēr es pucējos. Pats fotogrāfēšanās process patīkams, viegli sadarboties un viegli baudīt savu skaistumu... jo Tev ne par ko nav jādomā, visu Dace pasaka kas jādara.(pat mazākās nianses, piekārto, sakārti, apčubina un sabužina) Paldies Tev Dacīt par burvīgo iespēju tikt pie Tevis uz fotosesiju, par maģiju ko uzbūri un par atmiņām mūža garumā! Paldies par fantastisko kopdarbu.!

I.

Dārgās dāmas! Agri vai vēlu, šķiet mums visām pārņem vēlme atmodināt sevī sievišķību, Dievieti, iekāri, kā arī gūt apliecinājumu - es ESMU skaista! Tā notika ar mani. Bija vēlme ļauties kam valdzinošam, drosmīgam un kaut kam, kas būs tikai man. Ne bērniem, ne ģimenei. Bet man! Es ļāvos impulsam un uzrakstīju Dacei. Bieži, žurnāla vākus vērojot, mēs pieķeramies pie skaistas, nostrādātas bildes, uz kuras redzama ja ne modele, tad noteikti perfekti skaistā sieviete, kura noteikti ‘jau pamostas brīnišķīgā izskatā’. Viņai ir dabas dots talants ieņemt pareizās pozas, rokas novietot tā, lai tās neizskatītos liekas, koķetais smaids ir iedzimts un viņas aprises, lai kādas arī tās būtu, izskatās pasakaini. “Man jau tā nesanāk. Un vispār, es pat tuvu nestāvu šai sievietei uz vāka”. Bet atliek satikt Daci, nedaudz piepūlēties (kurš teica, ka bildēties ir viegli) un wollā! - modele uz žurnāla vāka tagad esi Tu! Dacei piemīt fenomenālas spējas ar savu vienkāršību, draudzību, jokiem un profesionalitāti ievilkt savos labo nodomu tīklos un likt Tev un visiem Taviem kompleksiem izskatīties pasakaini. Un kas ir svarīgi - Dace liek noticēt jau paša procesa laikā, ka Tu spēj būt tā skaistā būtne no žurnāla vāka.

E.

Liels paldies Tev par to ko dari, jo ikdienā mēdz aizmirsties, ka esam sievietes, ka esam skaistas un sievišķīgas! Vēlreiz liels paldies! Tu esi lieliska fotogrāfe, lai izdodas turpināt iepriecināt cilvēkus ar saviem darbiņiem. Nebiju domājusi, ka varu izskatīties fotogrāfijās tik sievišķīga un maiga..

L. 

Gribi paaugstināt pašapziņu un sajusties sievišķīgi? Ej pie Daces! Fotosesijai pieteicos ļoti spontāni, jo tuvojās dzimšanas diena un gribēju sev paliekošu dāvanu. Pie Daces nebiju bijusi nevienu reizi. Tikai varēju nojaust aptuveni, kas gaidāms. Fotogrāfēšanās man vienmēr sagādā nelielu satraukumu un stresu, jo parasti šķiet, ka kaut kas ķermenī ir par daudz, kaut kas par maz, mati ne tādi, deguns lielāks kā cietiem un tā tālāk. Nu tipiskās sievites problēmas. Taču, kad nonācu pie Daces studijā - sapratu, ka man nav iemesla uztraukties. Tik silta un vienkārša, tajā pašā laikā profesionāla un prasīga. Tev nav jādomā kur likt rokas, kā turēt galvu, kur skatīties vai pagriezties. Dace visu pakoriģē un tajā pašā laikā ļauj sajusties brīvai un nepiespiestai. Sesiju izbaudīju uz visiem 100%! Un rezultāts - vīrs jūsmoja vēl nedēļu un manu bildi no telefona ekrāna nav noņēmis vēl joprojām. :) Lieliska pieredze, kuru iesaku jebkurai sievietei! Šāda sesija ļauj uz sevi paskatīties ar pavisam citu skatienu un saprast - dārgā sirds, ar tevi viss ir kārtībā! Dace spēj ļaut tev noticēt pašai sev un iemīlēt sevi no jauna

R.

Katrai sievietei vismaz reizi dzīvē noteikti jāpiedzīvo tik skaistu piedzīvojumu, ko sauc par individuālo fotosesiju. Nebūt jau nav tā, ka manā arhīvā nebūtu fotosesijas, bet parasti tās ir orientētas uz bērniem un ģimeni, kas, protams, arī ir ļoti svarīgi. Bet ikdienas skrējienā nevajag aizmirst par sevi - esmu sieviete, kurai kādreiz jāpadomā arī par sevi un jāvelta laiks sev, jo tikai laimīga sieviete ir brīnišķīgas mammas un sievas patiesā atslēga. Jau sen zināju, ka vēlētos individuālo portreta fotosesiju pie Daces, jo tieši viņas portreti ir mani mīļākie, bet solis līdz pieteicos fotosesijai nebija tik ātrs un viegls - laika trūkums, daudz darba un citi standarta aizbildinājumi... Bet te vienā jaukā dienā sazinājos ar Daci un komunikācija bija tik viegla un brīva līdz bija klāt mana brīvdiena un fotosesijas piedzīvojums, kurā ne par ko nebija jāsatraucas -mani sapucēja, pateica priekšā visu, kas jādara, brīnišķīga atmosfēra, attieksme lika justies brīvi un nepiespiesti, manī bija pārliecība un pilnīga uzticība Dacei, jo viņas acu skatienā jau vien var izlasīt, cik ļoti cilvēks mīl savu darbu, tādēļ tās gala rezultāts nevar neizdoties. Pēc fotosesijas jutos tik pacilāta, sievišķīga un pārliecināta kā vēl nekad. Noteikti varu apgalvot, ka tās ir manas skaistākās bildes, kādas man jebkad ir bijušas. Katra sieviete ir pelnījusi justies skaisti, sievišķīgi un pārliecināti! Iemīlēt sevi no jauna, paskatīties uz sevi no malas, redzēt, cik gan patiesībā esmu skaista. To visu Dace Tev noteikti parādīs. Paldies par skaisto fotosesijas piedzīvojumu un brīnišķīgajām sajūtām, Dacīt!  

L. 

 Mans fotosesijas pieredzes stāsts, kurš sākumā nemaz nav bijis tik veiksmīgs, kā gribētos.. Ar ģimeni bijām uz fotosesiju, kuru uzdāvināja draugi meitiņai piedzimstot. Pēc dažiem mēnešiem izdomājām, ka ir laiks iemūžināt mūsu ģimenīti. Viss it kā noritēja labi, pieredzes mums šai ziņā nekādas, ko lika to darījām, bet nekādu lielo entuziasmu no fotogrāfa puses arī nejutām. Ne pārāk lielā sajūsmā devāmies mājās. Saņemot bildes bija šoks.. Tās vispār bija nekādas. Pat liekas īsti neapstrādātas. Vienu vārdu sakot - vairs nekad! Nekāda uzticība.Pagāja ļoti ilgs laiks un es izdomāju, ka es vēlos skaistas bildes, taču pie kā!? Kā, lai zina, kuru fotogrāfu izvēlēties, lai atkal smagi neviltos. Pārliecība par sevi - nulle. Un tad es satiku Daci! Pirmo reizi tiešām bija ļoti liels uztraukums - kompleksi par sevi, kaut arī mati un make up fantastisks, taču liekas, ka bildēs atkal izskatīsies nekā... Pagāja 10min un es jutu - jā, es viņai uzticos. Visu sīki un smalki pasaka priekšā kā darīt, parāda, pat vārtās kopā pa zemi, ja vajag. Fantastiski. Gala rezultāts!? Dievīgs. Un Tu saproti - jā, cilvēks dara savu darbu no sirds. Un nav jābaidās, nav jākautrējas. Nevajag pompozas kleitas, speciālus tērpus. Tu esi skaista, visos niekos sīkumos. Ar visu savu Tev šķietami neglīto kaulaino plecu, vai citām sava ķermeņa it kā nepievilcīgajām daļām. Džinsos un parastā krekliņā. Tik vienkārši.Un domājot par otrā bērniņa gaidību laika iemūžināšanu es 100% zināju, ka tā būs Dace. Māksla parādīt, cik sasodīti skaistas mēs esam arī gaidību laikā. Es teiktu - pat sexīgas!Es zinu, ka mēs vēl noteikti tiksimies ar Daci vēlreiz!

J.

Sieviete ar kompleksiem. Un es dodos uz fotosesiju pie Daces. Nedrošiem soļiem, nepārliecības pilna. Mēs it kā esam pazīstamas, bet man taču jāpozē, un ir tik daudz sievišķīgo BET - nesmuks tas, resns šitas, smaidīt varu tikai šādi, acis miegt tikai tā. Un te Dace ņem vadību savās rokās. Brīvi, nepiespiesti, iedrošinot- rezultāts būs fantastisks, uzticies man, es zinu, ko daru! Un es viņai noticu! Darbs nav viegls, pozēt nav tik vienkārši! Bet atmosfēra ir viegla, nepiespiesta, un laiks lido nemanot! Pēc tam, ar saviļņojumu sirdī sagaidu bildes! Jā, tagad es saprotu katru vārdu, ko man teica! Bildes ir fantastiskas, skaistas! Skaista esmu es, paldies! 

M.

Paldies Tev par superīgo darbu ko dari, Tev patiesi ir talants, man līdz šim nekad nav patikušas bildes ar mani, bet šoreiz ir tā, kā PATĪK GAN!.. Paldies par šo skaistumu, Dacīt! Katrai meitenei, sievietei no sirds novēlu nokļūt Tavās rokās, Tavas kameras priekšā - fotosesija kā terapija sievišķībai, skaistumam un sevis mīlēšanai.

D.

Mana pirmā fotosesija bija pie Daces. Biju satraukusies gan no paša procesa, gan gala rezultāta. Sākumā nespēju koncentrēties, jo nāca smiekli, bet Dace spēja atrast īstos vārdus, lai atbrīvotu un iedrošinātu. Paldies Dacei, gala rezultāts mani pārsteidza. Bildes bija ļoti skaistas, es biju skaista. Dace noteikti ir profesionāle ar lielo burtu, jo viņas fotosesijās nav jādomā ne par pozām, ne mazām niansēm, viņa visu pateiks priekšā. Paldies!

•    •    •

Tu arī gribi?

Un kāda ir Tava sapņu fotosesija? Ko Tu gribētu ģērbt? Kā Tu to iedomājies? Raksti un izrunāsim visu sīkāk... 

Using Format