KAMPAŅA 2022 - Vietu NAV

Šis projekts ir ikvienai sievietei, kura ir kādreiz cīnījusies ar kompleksiem par savu izskatu, vai cīnās ar tiem joprojām. Ikvienai, kurai šķiet, ka viņa ir par apaļu, vai par tievu. Ka viņai ir pārāk lielas, vai pārāk nošļukušas krūtis. Ka viņai ir pārāk liels, pārāk taisns vai pārāk šķībs deguns. Ka ir pārāk vai nepietiekoši... jebkas. Es zinu, cik ļoti kompleksi par izskatu var ietekmēt mūsu ikdienu. Garām palaistas izdevības, attiecības, iespējas, dzīve - es to visu ļoti labi saprotu! Tāpēc ir pēdējais laiks to mainīt un iemīlēt sevi tieši tādu, kāda esi! Piesakies šajā projektā un pamaini to, kā Tu pati sevi redzi! Tu esi sev to parādā...

Es meklēju 20 sievieteskuras vēlas stāties pretī saviem kompleksiem un pieņemt sevi tādas, kādas viņas ir! Kuras vēlas sevi iemīlēt atkal un no jauna, un vēlas parādīt arī citām, ka nav jābūt perfektai, lai būtu skaista! 

Un nav svarīgi, cik Tu sver, cik Tev ir gadi, kāds Tev ir deguns, vēders, ciskas vai rokas.  Tu esi skaista tāda, kāda esi! Ar visām savām lieliskajām īpašībām un arī skaistajām nepilnībām. Tu esi sev parādā beidzot tam noticēt, tāpēc ļauj man Tev to parādīt!

 • Tev vienmēr ir bijis kāds komplekss par savu izskatu? Tad es meklēju tieši Tevi!
 • Tev ir licies, ka neesi pietiekoši laba? Tad es meklēju tieši Tevi!
 • Tev šķiet, ka bildēs neizskaties labi? Tad es meklēju tieši Tevi!
 • Tu esi gatava uzdrošināties (pat ja trīc rokas, piesakoties)? Tad es meklēju tieši Tevi! 

Šis ir Tavs laiks mirdzēt - piesakies brīnišķīgam fotosesijas piedzīvojumam!


*Tev ir jābūt vismaz 21 gadu vecai!

Būt perfektai ir tik garlaicīgi!

Fotogrāfija ir mana kaislība es mīlu fotografēt sievietes, kurām šķiet, ka viņas ir nefotogēniskas. Man nav lielāka prieka, kā radīt sievietēm skaistākās fotogrāfijas, kādas viņas ir redzējušas. Lielākajai daļai sieviešu nekad nav bijusi profesionāla fotosesija un viņām šķiet, ka viņas nav pietiekoši skaistas, tievas vai jaunas, lai atrastos fotoaparāta priekšā. Un es zinu, ka ikviena sieviete IR skaista un esmu gatava to pierādīt arī Tev! Tieši tagad ir laiks iegūt par sevi lielāku pārliecību, iemīlēties sevī no jauna un sajusties vēl labāk savā ādā. Jo tikai sieviete, kura ir par sevi pārliecināta, var dzīvot pilnībā piepildītu un laimīgu dzīvi. 

Kā arī, ikvienai sievietei ir kāds īpašs un iedvesmojošs stāsts. Un es ļoti vēlos izstāstīt Tavējo!

Kā notiek fotosesijas, vairāk vari izlastīt TE

Par fotosesiju

Šī būs ir fotosesija, kurā stāsts būs par TEVI! Nevis par apģērbu vai izveidotajām lomām, kurās Tu esi ielikta ikdienas gaitās. Bet tieši par Tevi, par to, kādu Tu sevi redzi vai gribētu redzēt, kad pilnīgi neviens neskatās. Varbūt sev atgādināt to, ko sen esi aizmirsusi, ka tieši tāda vari būt! Šī fotosesija ir par iekšējās pasaules atspoguļojumu caur ķermeni, emocijām un sajūtām. 

Varbūt Tu vēlies sevi redzēt maigu, sievišķīgu, varbūt juteklisku? Jautru vai nopietnu? Vai varbūt spēcīgu un par sevi pārliecinātu? Ievainojamu, vai pretēji - tādu, kas stāv visam pāri! Varbūt to visu kopā?

Pie manis buduāra stila fotosesija NAV par ķermeņa izrādīšanu kādam citam. Tas ir par sevis apzināšanu, iemīlēšanu, pieņemšanu. Šajā fotosesijā Tu vari būt pavisam kaila, vai kails var būt tikai 1 plecs. Tu vari būt skaistā mežģīņu veļā, vai neuzkrītošā bodijā. Tu vari būt vīra kreklā, lielā un mīkstā džemperī, vai smalkā zīda tērpā. Izvēle ir Tavā un Tavu sajūtu ziņā! 

ES AICINU TIEŠI TEVI!

CIK TAS MAKSĀ?

Kampaņā īpašā dalības maksa ir tikai 249€. (Kopējā vērtība - 450€)

FOTOSESIJAS CENĀ IEKĻAUTS:

- Pirms fotosesijas konsultācija (klātienē vai ZOOM)

Mēs kopā sagatavosimies fotosesijai, izrunāsim apģērba idejas un visu, ko nepieciešams zināt, lai sagatavotos.

- Profesionāls make-up un frizūra

Pirms fotosesijas uz vietas studijā Tev tiks uzklāts make-up un ieveidoti mati, lai Tu justos un izskatītos brīnišķīgi!

- Pilnībā vadīta buduāra stila fotosesija manā fotostudijā

Es pateikšu priekšā pilnīgi visu, kas ir jādara, tāpēc neuztraucies, ja Tev šķiet, ka neproti pozēt. Tu izskatīsies fantastiski! 

- 1 Tevis izvēlētā fotogrāfija

Apmēram 2 nedēļas pēc fotosesijas mēs satiksimies vēlreiz fotogrāfiju apskatē. Tās laikā Tu redzēsi visas skaistākās fotogrāfijas un un izvēlēsies savu 1 favorītu - kuru saņemsi izdrukātu, ievietotu elegantā paspartū (kā arī šo fotogrāfiju digitāli). Ja vēlēsies, Tev būs iespēja iegādāties papildus fotogrāfijas - tās var iegādāties pa vienai, komplektos elegantās folio kastēs vai albumos, vai lielformāta izdrukās. Ikvienu iegādāto fotogrāfiju saņemsi arī digitālā formātā!

PIEEJAMAS TIKAI 20 VIETAS! 

Iemesli, kāpēc Tev jāpiesakās?

 • Jo Tu to esi pelnījusi!
 • Tu esi sev parādā - beidzot iemīlēt sevi!
 • Jo kad vēl, ja ne tagad?
 • Lai izdarītu ko iedvesmojošu un skaistu tikai SEV!
 • Lai nosvinētu sevi -savu vecumu, ķermeni, visas īpašības, ikvienu pilnību un nepilnību, ikvienu grumbiņu un apaļumu, neatkarīgi no vecuma, izmēra un ķermeņa formas!
 • Lai padalītos ar savu stāstu, lai arī kāds tas būtu!
 • Lai iedvesmotu arī citas sievietes izkāpt no komforta zonas.
 • Lai iemīlētu savu atspulgu spogulī.
 • Lai saglabātu brīnišķīgu fotogrāfiju kā vērtīgu piemiņu sev un atgādinājumu, ka TU esi brīnišķīga!
 • Lai būtu starp citām iedvesmojošām dāmām.

Kampaņa tiks reklamēta, tāpēc pārliecinies, ka Tev nav iebildumu:

(Neuztraucies, viss notiks pieklājības robežās, kā arī pirms tam par visu vienojoties un ņemot vērā to, cik pati jutīsies ērti - jo šis ir par TEVI)

- Gatavošanās un fotosesijas laikā var tapt aizkadru foto un video,

- Es Tevi nointervēšu par kampaņas tēmu. Tā var būt arī video intervija,

- Intervija un aizkadru foto/video var tikt publicēti manā mājas lapā un sociālajos tīklos,

- Fotosesija un visas tikšanās notiks manā fotostudijā Rīgā, darba dienās, darba laikā.

- Fotogrāfijas tiks izmantotas manā mājas lapā, sociālajos tīklos un citos mārketinga materiālos. 

- Fotosesija notiks laikā, kas būs abām ērtāks, laika posmā nov2021-apr2022

SVARĪGI! Es esmu vakcinēta pret Covid-19. Ņemot vērā valstī esošo situāciju - Fotosesijas datumus sāksim plānot pēc tam, kad beigsies ārkārtas situācija un atbilstoši noteikumiem. Ja neesi vakcinēta, tad fotosesiju varēsim organizēt tikai tad, kad pakalpojumi būs atļauti arī nevakcinētajiem.

PIESAKIES! 

Using Format