TIEŠI TEV RADĪTA FOTOSESIJA! 


Iedomājies, ka tev palīdz sagatavoties fotosesijai. Iedomājies, ka pirms fotosesijas skaisti sapucē. Iedomājies, ka fotosesijas laikā saka priekšā pilnīgi visu, kas jādara. Iedomājies, ka tu tiec pie skaistākajām fotogrāfijām, kādas esi sev redzējusi. Ja to vēlies, tad esi pareizajā vietā un tu esi to pelnījusi!


Īpaša un skaista fotosesijas pieredze, kuras rezultātā tiec pie brīnišķīgām un žurnālu lapu cienīgām fotogrāfijām. Izbaudi šo skaisto piedzīvojumu viena, vai kopā ar saviem mīļajiem. 

Tu esi pelnījusi eksistēt skaistās fotogrāfijās! 

Ļauj man radīt skaistākās fotogrāfijas, kādas Tev jebkad bijušas!  Tās var būt elegantas portreta fotogrāfijas, skaistas fotogrāfijas kopā mīļajiem, ko ierāmēt. Vai varbūt sievišķīgas buduāra tipa fotogrāfijas...

Un neuztraucies, ja Tev šķiet, ka neesi fotogēniska - neviena no manā mājaslapā attēlotajām sievietēm nav modeles. Viņas visas ir ikdienišķas sievietes - mammas, vecmammas, sievas, meitas... policistes, skolotājas, uzņēmējas, juristes, mājsaimnieces, tādas pat sievietes kā TU. Un mēs kopā radām fotogrāfijas, kurās viņas izskatās lieliski!  

Pirms fotosesijas laicīgi mēs kopā izplānosim un izrunāsim visas vēlmes, idejas, apģērbu un visu pārējo. Pirms fotosesijas profesionāla meistare parūpējas par make-up un frizūru, lai Tu izskaties lieliski. Un fotosesijas laikā es pilnībā vadīšu procesu teikšu priekšā pilnīgi visu, kas ir jādara - līdz pat pirkstu galiņiem!

Atsauksmju sadaļā varat izlasīt, ko klientes saka par savu fotosesijas pieredzi... 

Iespējams, Tu teiksi - nē, man jānomet 10 kilogrami, vai esmu par vecu, vai vēl kāds iemesls - esmu dzirdējusi tos visus! Bet ļauj man Tev parādīt, cik skaista Tu esi TAGAD, nevis pirms 20 gadiem vai bez tiem 10 kilogramiem. Bet tagad. Iemīli sevi tagad! Tu tiešām esi to pelnījusi.

Vēlies šo skaisto pieredzi? Tad lasi tālāk un uzzini, kā viss notiek... 

Kā notiek fotosesija?

Man ir fotostudijas gan Rīgā, gan arī Rēzeknē. Fotografēju visā Latvijā.

Konsultācija

Pirmais solis ir iepazīšanās un fotosesijas plānošana. Mēs kopā izrunāsim - par kādu fotosesiju Tu sapņo, idejas, pastāstīšu, kā viss notiek. Konsultācija notiek caur ZOOM. Šī ir ļoti svarīga fotosesijas sastāvdaļa, lai mēs varētu iepazīties, izrunāt visas vēlmes, arī šaubas. Un fotosesijas dienā Tu jutīsies daudz drošāk.

Fotosesijas plānošana

Tālāk es Tev palīdzēšu ar idejām un arī apģērbu izvēli - tieši no Taviem apģērbiem ieteikšu, kas izskatīsies vislabāk, lai radītu tādas fotogrāfijas, kādas Tu vēlies! Vai arī palīdzēšu sameklēt apģērbu, ja vēlēsies ko īpašu. 

Profesionāls make-up fotosesijas dienā

Pirms fotosesijas uz vietas studijā profesionāla meistare uzklās skaistu un tieši Tev piemērotu make-up, lai Tu izskatītos satriecoši! Un ja neesi make-up cienītāja, neuztraucies - mēs pielāgojamies katrai klientei  un viņas vēlmēm, viena jūtas labi vieglā dienas grimā un cita vēlas melnas un izteiksmīgas acis. Tas ir par TEVI, tāpēc uzklausīsim vēlmes!

Matu ieveidošana

Tāpat meistare ieveidos matus, lai Tu izskatītos burvīgi. Noteikti ieteiksim to, kas mūsuprāt izskatīties vislabāk, kā arī uzklausīsim jebkuras vēlmes. Mums ir svarīgi, lai Tu justos skaista un justos kā Tu pati.

Pilnībā vadīta fotosesija 1-2 cilvēkiem

Tas nav Tavs uzdevums - būt fotogēniskai un prast pozēt! Fotosesijas laikā es teikšu priekšā un rādīšu pilnīgi visu, kas ir jādara - lai Tu izskatītos un justos satriecoši, sākot no pozām, sejas izteiksmēm. Mēs fotografēsimies 4-5 dažādos apģērbos un uz dažādiem foniem, atkarībā no tā, kādas fotogrāfijas būsi izsapņojusi. Fotosesija var notikt pie manis studijā vai arī dabā. Vai varbūt abās vietās? Varbūt Tu vienmēr esi sapņojusi par skaistiem portretiem pie jūras vai buduāra fotogrāfijām mežā? Viss ir iespējams! Kopā radīsim visskaistākās fotogrāfijas!

Fotogrāfiju apskate un pasūtīšana

Apmēram 2 nedēļas pēc Tavas skaistās fotosesijas, mēs satiksimies vēlreiz uz fotogrāfiju apskati, kuras laikā es Tev parādīšu 60-100 Tavas skaistākās fotogrāfijas (esi gatava būt pārsteigta par to, CIK Tu esi SKAISTA!). Tu varēsi izvēlēties tās fotogrāfijas, kuras tieši Tev patīk vislabāk. Es piedāvāju drukātos produktus - fotogrāfiju izdrukas, fotogrāfiju komplektus skaistā kastē, kā arī brīnišķīgus albumus. Ikvienu iegādāto fotogrāfiju saņemsi arī digitāli.

Profesionāla fotogrāfiju apstrāde

Tevis izvēlētās fotogrāfijas tiks rūpīgi apstrādātas un izskatīsies kā no žurnālu lappusēm. Tā kā man ir svarīgi, lai sieviete sev fotogrāfijās patīk, bet joprojām izskatās pēc sevis, apstrādes daudzumu es saskaņoju ar katru individuāli un pielāgoju vēlmēm. Katrai fotogrāfijai pielāgoju savu māksliniecisko apstrādi - tā var būt krāsaina vai melnbalta.

Produktu saņemšana

Atkarībā no fotosesijas veida un Tavām vēlmēm, izvēlētās fotogrāfijas Tu saņemsi skaistā albumā, vai individuāli drukātas, ievietotas elegantā kastē. Drukātas fotogrāfijas ir kā mākslas darbi. Tās var dāvināt, rāmēt un likt pie sienas, vai nodot nākošajām paaudzēm kā vērtīgu piemiņu. Savukārt, albums ir kā brīnišķīga piemiņa, kurā var glabāt emocijas un sajūtas, to var ik pa laikam pāršķirstīt un atgriezties atmiņās.

Attiecīgās fotogrāfijas digitālā formātā

Katru izvēlēto un iegādāto fotogrāfiju saņemsi arī digitāli. Ja vēlēsies vairāk fotogrāfijas, kā iekļautas piedāvājumā, tās varēsi iegādāties papildus. Pārējās fotogrāfijas atdotas netiek, kā arī neapstrādātas fotogrāfijas atdotas netiek - ne digitālā ne drukātā formātā.

Izmaksas

Fotosesijas cenā iekļauts:

- Pirms fotosesijas konsultācija

- Make-up un matu sakārtojums 1-2 cilvēkiem

- Pilnībā vadīta fotosesija 1-2 cilvēkiem 4-5 dažādos apģērbos

- Fotogrāfiju apskates tikšanās

- Profesionāla foto apstrāde

- Brīnišķīga fotogrāfiju kaste ar Tevis izvēlētām 10 fotogrāfijām 

- Attiecīgās 10 fotogrāfijas digitāli

Cena - 1500€


Informācija:

- Rezervējot fotosesijas datumu, jāiemaksā 350€, atlikusī summa maksājama līdz fotosesijai.*

- Ja vēlēsies vairāk fotogrāfijas, tikšanās laikā varēsi iegādāties papildus.

- Digitāli saņemsi tās pašas fotogrāfijas, kuras drukātā formātā.

- Ir iespēja fotogrāfijas apskatīt un izvēlēties uzreiz fotosesijas dienā, 30min pēc fotosesijas. Ja šo vēlies, brīdini laicīgi līdz fotosesijai.

- Apmaksājot līdz fotosesijai vairāk fotogrāfijas kā iekļauts pamata piedāvājumā, saņemsi 10% atlaidi.

- Iespējams maksāt pa daļām, vairākus mēnešus līdz fotosesijai vai pēc fotosesijas. Fotogrāfijas saņemsi pēc pilnās summas apmaksas.

- Ja vēlies, papildus vari saņemt skaistu video no savas fotosesijas, kur tiks parādīta gatavošanās, fotosesija un Tavas emocijas. Lūdzu, pieteikt laicīgi.

*Man ir svarīgi, ka Tev patīk rezultāts, bet lai klientes justos pārliecinātākas par šo lēmumu, gadījumā, Ja fotogrāfijas nepatiks, Tev ir iespēja saņemt atpakaļ samaksāto summu (izņemot rezervācijas maksu), vai pieteikt vēl vienu fotosesiju, bez papildus maksas. Šajos gadījumos, atteiktās fotogrāfijas nesaņemsi.

Using Format