TIEŠI TEV RADĪTA FOTOSESIJA!

Īpaša, skaista un patiesa pieredze ikvienai sievietei. Ļaujies un iemīlies sevī no jauna.

Ļauj man radīt skaistākās fotogrāfijas, kādas Tev jebkad bijušas! 

Tev šķiet, ka neesi fotogēniska? Lieliski! Tad Tu esi mana favorītkliente :) Neviena no manā mājaslapā attēlotajām sievietēm nav modeles. Viņas visas ir ikdienišķas sievietes - mammas, vecmammas, sievas, meitas... policistes, skolotājas, uzņēmējas, juristes, mājsaimnieces, tādas pat sievietes kā TU! Kā arī, pie manis nāk visu vecumu un ķermeņa formu sievietes! Un es ļoti labi saprotu, ka vari nezināt, ko darīt un kā pozēt, tāpēc es PILNĪGI VISU pateikšu Tev priekšā! Katru mazāko sīkumiņu, kā pozēt un ko darīt - lai Tu izskatītos un justos tieši tā, kā Tev patiktu!

Atsauksmju sadaļā var izlasīt, ko klientes saka par savu fotosesijas pieredzi 

Vai Tu esi gatava pacelt pašapziņu un ieraudzīt sevi skaistu - tieši tādu, kāda Tu esi?

Iespējams, Tu teiksi - nē, man jānomet 10 kilogrami, vai esmu par vecu, vai vēl kāds iemesls - tici man, esmu dzirdējusi tos visus! Bet ļauj man Tev parādīt, cik skaista Tu esi TAGAD, nevis pirms 20 gadiem vai bez tiem 10 kilogramiem. Bet tagad. Iemīli sevi, Tu tiešām esi to pelnījusi :)

Vēlies šo skaisto pieredzi? Tad lasi tālāk un uzzini, kā viss notiek... 

•    •    •

Kā viss notiek?

Fotosesija iekļauj visu pasākumu 1-2 cilvēkiem, tāpēc droši nāc kopā ar māsu, mammu vai draudzeni :)

Konsultācija

Pirmais solis uz fotosesiju - bezmaksas Zoom konsultācija, kuras laikā iepazīsimies un izrunāsim visas Tavas vēlmes, idejas. Es pastāsīšu, kā viss notiek, kā gatavoties, ko ņemt līdzi - un atbildēšu jebkurus citus jautājumus.

Apģērbs un pieeja studijas garderobei

Līdz fotosesijai palīdzēšu ar apģērbu ieteikumiem. Kā arī man ir pieejama studijas garderobe, kuras apģērbus varēsi izmantot fotosesijas laikā.

Make-up + frizūra

Fotosesijas dienu sāksi profesionāla meistares rokās. Tā kā mums ir svarīgi, lai joprojām jūties kā Tu pati, kopā izrunāsim, cik košu vai mierīgu vēlies make-up un kādus vēlies sev matus.

Fotosesija

Fotosesijas laikā bildēsimies 3-5 dažādos apģērbos un es teikšu priekšā visu, kas jādara, lai radītu tādas fotogrāfijas, kurās Tu izskaties un jūties lieliski.


Fotogrāfiju apskate

Līdz 2 nedēļu laikā pēc fotosesijas mēs tiksimies vēlreiz Zoom (var arī studijā uz vietas) un Tu pirmo reizi redzēsi skaistās fotogrāfijas un varēsi izvēlēties tās, kuras Tev patīk vislabāk.

Rezultāta saņemšana

Tevis izvēlētās fotogrāfijas tiks profesionāli apstrādātas (korekciju daudzumu pielāgoju Tavām vēlmēm). 5 darba dienu laikā tās saņemsi digitāli un 3-5 nedēļu laikā saņemsi skaistos drukātos produktus!


•    •    •

Fotosesija iekļauj:

 • Fotosesijas plānošanas konsultāciju
 • Palīdzību, gatavojoties fotosesijai
 • Pieeju studijas garderobei
 • Profesionālu make-up un matu sakārtojumu 1-2 cilvēkiem
 • Līdz 5 apģērbu maiņu
 • Pilnībā vadītu fotosesiju ~2h / 1-2 cilvēkiem
 • Fotogrāfiju apskates tikšanos un fotogrāfiju izvēli
 • 5 Tevis izvēlētas fotogrāfijas digitāli un to izdrukas elegantā portfolio kastē
 • Profesionāli un individuāli pielāgotu fotogrāfiju apstrādi
 • Skaistu studijas telpu Rēzeknē ar bezmaksas stāvvietu
 • Pašapziņas celšanos :)

750€

Datuma rezervācija ir 250€*, atlikusī summa maksājama līdz fotosesijas dienai. Ja fotogrāfiju apskates laikā Tev patiks vairāk fotogrāfiju, tās varēsi iegādāties, izvēloties lielāku fotosesiju kolekciju un samaksājot starpību. Apmaksājot citu kolekciju līdz fotosesijai (tās var apskatīt zemāk) dāvināšu 10% atlaidi. 

Atmaksas garantija! Es apzinos, ka lielākā daļa manu klienšu nav piedzīvojušas fotosesiju sev, vai arī  netic, ka ir fotogēniskas un nejūtas pārliecinātas, ka patiks sev fotogrāfijās. Tāpēc, ja Tev nepatiks sanākušais rezultāts, atgriezīšu samaksāto naudu (izņemot rezervācijas summu) vai bez papildus maksas nofotografēšu fotosesiju vēlreiz!

•    •    •

Populārākās kolekcijas


GOLD - 2500€

Iekļauj:

 • Visas fotogrāfijas digitāli (80-100)
 • Skaistu albumu ar Tevis izvēlētām 40 fotogrāfijām
 • Vai elegantu portfolio kasti ar 30 fotogrāfiju izdrukām
 • 1x lielformāta izdruka


BLACK - 1700€

Iekļauj:

 • 20 Tevis izvēlētas fotogrāfijas digitāli
 • Attiecīgo fotogrāfiju izdrukas elegantā portfolio kastē
 • Vai skaistu 20 fotogrāfiju albumu


WHITE - 1250€

Iekļauj:

 • 10 Tevis izvēlētas fotogrāfijas digitāli
 • Attiecīgo fotogrāfiju izdrukas elegantā portfolio kastē

•    •    •

Kur notiek fotosesijas?

- Fotosesijas notiek manā fotostudijā RĒZEKNĒ. Ir iespējams fotosesiju rīkot arī dabā vai citā skaistā vietā tepat apkārtnē.

- Fotosesijas iespējamas arī Rīgā un citur Latvijā (un ne tikai) gan fotostudijās un citās skaistās vietās, izmaksas runājamas individuāli. 

- Pirms-fotosesijas konsultācijas un foto apskates notiek ZOOM Tev ērtā laikā.

Vai es varu maksāt pa daļām?

Jā, par fotosesiju iespējams maksāt arī vairākās daļās. Papildus - izvēloties un apmaksājot white, black vai gold kolekciju līdz fotosesijai, dāvināšu 10% atlaidi. 

Ja vēlēsies maksāt pa daļām pēc fotogrāfiju apskates, arī tas ir iespējams. Bet fotogrāfijas un produktus saņemsi pēc pilnās summas apmaksas :)

Kas ir projekts "40 pāri 40"?

Ja vēlies izbaudīt fotosesiju un esi sieviete vecumā virs 40, tad iespējams pieteikties manā projektā "40 pāri 40" :) No standarta fotosesijām projekts atšķiras ar to, ka ir mazāka sākuma summa, par ko var izbaudīt visu fotosesijas procesu. Tā ir kā "izmēģinājuma" fotosesija, lai saprastu, vai Tev patīk process un rezultāts. Un tad vari izvēlēties, vai vēlies vairāk fotogrāfijas, vai tikai 1, kas iekļauta projekta summā.

Ko klientes saka par fotosesijām? 

Teikšu godīgi, nekad sevi nebiju tik smuku redzējusi, ļoti patika kosmētika un mati! Esmu pāris reizes krāsota un šis gala iznākums neapšaubāmi bija top 1. Fotosesija bija vienreizēja.. Dacīt, tu esi ļoti patīkams un sirdssilts cilvēks! Tas jau vien daudz ko dod. Fotografēšanās palika vislabākajās atmiņās.. Jūtos lepna par paveikto un jūtos patiesi skaista! Ļoti patīk rezultāts! Paldies! Esmu ļoti, ļoti  priecīga! Fotogrāfijas saglabāju vairākas reizes dažādās vietās, lai fotogrāfijas nekur nepazustu. Taustāmajām bildēm būs vēl cita vērtība, gaidu ar nepacietību! Paldies par superforšo pieredzi un piedzīvojumu!

Liels paldies Tev, Dace, par pasakaino dienu sniegotajā Decembrī! Arvien atceros lēnās sniega pūkas krītam un izkrāsojam debesis baltas. Diena ir iemūžināta gan super bildēs, gan manā sirdī! Dace bija parūpējusies par visu. Līdz mazākajai detaļai pārdomāts viss, lai klients justos ērti, droši un īpaši. 

Savu fotosesijas dienu atceros ar milzu siltumu. Izjust mieru, būšanu šeit un tagad, satikties ar savu juteklisko, drosmīgo, seksīgo,  draisko ES. Un ļauties Daces norādēm, jo viņa ZINA, kā noķert momentu, lai Tu būtu iemūžināta burvīgā stāstā, ko vienmēr varēsi ņemt sevī līdzi. Tu esi skaista! Tu esi unikāla un Tu esi supersieviete! Tu Esi!!

Katru dienu priecājos par fotogrāfijām, kuras izvēlējos un tas ir lielisks atgādinājums, ka mēs, sievietes, varam būt kādas vien vēlamies. Tikai jāizvēlas un jāļaujas piedzīvojumam!

Fotosesija man bija sen lolots sapnis, kuru nevarēju saņemties īstenot. Pirms fotosesijas bija satraukums, vai šobrīd ir īstais brīdis fotosesijai, bija sajūta, ka neesmu labākajā formā, izskatā šobrīd. Pēc fotosesijas kaut kā likās, ka viss bija pārāk viegli, varbūt kaut ko līdz galam ne tā biju izdarījusi, bet man ļoti patika rezultāts, bet bija citādāks kā biju gaidījusi - labāks. Es noteikti iesaku katrai šādu fotosesiju - tas ir izaicinājums un uzdrīkstēšanās, tas noteikti ir jāpiedzīvo.

Dievinu Tavu darbu, cik ļoti skaisti Tu māki parādīt mūs - sievietes. Projekta nosaukums un ideja mani saistīja, jo manuprāt nav tādu sieviešu, kas varētu sevi nosaukt par perfektu. Manuprāt "Perfekti Neperfektā" ir stāsts par mums visām. Es ļoti gaidīju šo ‘pasākumu’, jo tā bija diena man! Fotosesijas diena bija lieliska.  Pucēšanās noritēja ļoti veiksmīgi, ar meikapa meistari sapratāmies no pusvārda un rezultāts bija tieši tāds, kādu gaidīju. Un par cik ar Tevi esam pazīstamas nu jau … kādus 10 gadus, ana fotosesija pārvērtās par superforšu pasākumu, kā ciemošanās pie sen nesatiktas draudzenes :) Gala rezultāts ļoti patika.. nu tas ir maigi teikts . Es kārtējo reizi pārliecinājos, ka esi lieliska fotogrāfe un perfekti dari savu darbu, piepildot sapņus. Manuprāt šādu fotosesiju vajadzētu piedzīvot katrai sievietei- izbaudīt dienu, kas veltīta sev, būt skaistai, sapucētai un rezultātā paskatīties uz sevi no malas, pacelt pašapziņu. Es ne sekundi nenožēloju, ka pieteicos. Paldies! 


Raksti, ja ir kādi jautājumi!

Using Format