TIEŠI TEV RADĪTA FOTOSESIJA! 

Īpaša un skaista fotosesijas pieredze. Ļaujies, iemīlies sevī no jauna un tiec pie  žurnālu lapu cienīgām fotogrāfijām.

RĪGA | RĒZEKNE

Tu esi pelnījusi eksistēt skaistās fotogrāfijās! 

Ļauj man radīt skaistākās fotogrāfijas, kādas Tev jebkad bijušas!  Tās var būt elegantas portreta fotogrāfijas, vai varbūt sievišķīgas buduāra tipa fotogrāfijas...

Šķiet, ka neesi fotogēniska? Neviena no manā mājaslapā attēlotajām sievietēm nav modeles. Viņas visas ir ikdienišķas sievietes - mammas, vecmammas, sievas, meitas... policistes, skolotājas, uzņēmējas, juristes, mājsaimnieces, tādas pat sievietes kā TU. Un fotosesijas piedzīvojums ir pacēlis viņu pašapziņu jaunos augstumos un licis iemīlēties sevī no jauna.

Nezini, ar ko sākt? Neuztraucies - mēs kopā izplānosim un izrunāsim visas vēlmes, idejas, apģērbu un visu pārējo, es soli pa solim izvedīšu Tevi cauri šim skaistajam procesam. Kā arī pirms fotosesijas profesionāla meistare parūpējas par make-up un frizūru, lai Tu izskaties lieliski. Un fotosesijas laikā es pilnībā vadīšu procesu un teikšu priekšā un rādīšu visu, kas ir jādara - no matiem līdz pat pirkstu galiņiem!

Atsauksmju sadaļā varat izlasīt, ko klientes saka par savu fotosesijas pieredzi 

Iespējams, Tu teiksi - nē, man jānomet 10 kilogrami, vai esmu par vecu, vai vēl kāds iemesls - esmu dzirdējusi tos visus! Bet ļauj man Tev parādīt, cik skaista Tu esi TAGAD, nevis pirms 20 gadiem vai bez tiem 10 kilogramiem. Bet tagad. Iemīli sevi tagad! Tu tiešām esi to pelnījusi.

Vēlies šo skaisto pieredzi? Tad lasi tālāk un uzzini, kā viss notiek... 

Kā viss notiek?

Konsultācija

Pirmais solis ir iepazīšanās un fotosesijas plānošanas saruna zoom. Mēs kopā izrunāsim Tavas idejas, vēlmes un pastāstīšu, kā viss notiek. Ja Tev šķitīs, ka fotosesija ir tas, ko vēlies, rezervēsim datumu. Fotosesijas rezervācijas maksa ir 350€. Atlikusī summa maksājama līdz fotosesijai.

Fotosesijas plānošana

Līdz fotosesijai es Tev palīdzēšu ar ieteikumiem, idejām un arī apģērbu izvēli - no Taviem apģērbiem ieteikšu, kas izskatīsies vislabāk, kā arī pati sarūpēšu vienu īpašu apģērbu tieši priekš Tavas fotosesijas.

Profesionāls make-up un frizūra

Pirms fotosesijas uz vietas studijā profesionāla meistare uzklās skaistu un tieši Tev piemērotu make-up un ieveidos manus, lai Tu izskatītos satriecoši! Pielāgojamies katrai klientei  un viņas vēlmēm.

Pilnībā vadīta fotosesija

Tas nav Tavs uzdevums - būt fotogēniskai un prast pozēt! Fotosesijas laikā es teikšu priekšā un rādīšu pilnīgi visu, kas ir jādara - lai Tu izskatītos un justos satriecoši. 

Mēs fotografēsimies līdz 5 dažādos apģērbos un uz dažādiem foniem, atkarībā no tā, kādas fotogrāfijas būsi izsapņojusi. 

Fotogrāfiju apskates tikšanās

Uzreiz pēc fotosesijas klātienē vai 2 nedēļas pēc fotosesijas mēs satiksimies uz fotogrāfiju apskati, kuras laikā es Tev parādīšu 60-100 skaistākās fotogrāfijas. 

Tu izvēlēsies tās fotogrāfijas, kuras Tev patīk. Fotosesijas cenā iekļautas 20 fotogrāfijas, bet ja vēlēsies, varēsi iegādāties papildus.

Profesionāla fotogrāfiju apstrāde

Tevis izvēlētās fotogrāfijas rūpīgi apstrādāšu un tās izskatīsies kā no žurnālu lappusēm. Tā kā man ir svarīgi, lai sieviete sev fotogrāfijās patīk, bet joprojām izskatās pēc sevis, apstrādes daudzumu es saskaņoju ar katru individuāli un pielāgoju vēlmēm.

Produktu saņemšana

Es piedāvāju drukātos produktus. Izvēlētās fotogrāfijas saņemsi skaistā elegantā albumā vai portfolio kastē. Kā arī, iespējams papildus iegādāties lielformāta izdrukas.

Protams, ikvienu iegādāto fotogrāfiju saņemsi arī digitāli.

Vieta un cilvēku skaits

Fotosesijas piedāvājumā ir iekļauti make-up un mati līdz 2 cilvēkiem. Droši nāc ar draugu, mammu, meitu, māsu vai draudzeni.

Fotosesijas ir paredzētas sievietēm, tomēr fotosesijas beigās vari uzaicināt arī visu pārējo ģimeni.

Fotosesijas notiek fotostudijā RĪGĀ vai RĒZEKNĒ. Ārpus fotostudijas, fotosesijas pieejamas visā Latvijā

Tava skaistā fotosesijas pieredze iekļauj:

  • Fotosesijas plānošanas konsultāciju
  • Profesionālu make-up un matus
  • Pilnībā vadītu fotosesiju ~2h
  • Līdz 5 apģērbu maiņas
  • Pieeju studijas garderobei
  • Fotogrāfiju apskates tikšanos un fotogrāfiju izvēli
  • 20 Tevis izvēlētas fotogrāfijas digitālā formātā
  • Dāvanā - brīnišķīgs 20 fotogrāfiju albums vai eleganta portfolio kaste ar 10 fotogrāfiju izdrukām.

Fotosesijas cena 1500€

Fotosesijas datuma rezervācija ir 350€, atlikusī summa maksājama līdz fotosesijai. Ir iespējams maksāt arī pa daļām 3-6 mēnešus iepriekš.

Izvēlētās 20 fotogrāfijas tiks profesionāli retušētas un mākslinieciski apstrādātas. Ikvienu iegādāto fotogrāfiju saņemsi arī digitāli.

Fotogrāfiju apskates laikā ir iespējams iegādāties vairāk fotogrāfijas. Pieejamas arī lielformāta izdrukas sienai.

Ko klientes saka par fotosesijām? 

Teikšu godīgi, nekad sevi nebiju tik smuku redzējusi, ļoti patika kosmētika un mati! Esmu pāris reizes krāsota un šis gala iznākums neapšaubāmi bija top 1. Fotosesija bija vienreizēja.. Dacīt, tu esi ļoti patīkams un sirdssilts cilvēks! Tas jau vien daudz ko dod. Fotografēšanās palika vislabākajās atmiņās.. Jūtos lepna par paveikto un jūtos patiesi skaista! Ļoti patīk rezultāts! Paldies! Esmu ļoti, ļoti  priecīga! Fotogrāfijas saglabāju vairākas reizes dažādās vietās, lai fotogrāfijas nekur nepazustu. Taustāmajām bildēm būs vēl cita vērtība, gaidu ar nepacietību! Paldies par superforšo pieredzi un piedzīvojumu!

Liels paldies Tev, Dace, par pasakaino dienu sniegotajā Decembrī! Arvien atceros lēnās sniega pūkas krītam un izkrāsojam debesis baltas. Diena ir iemūžināta gan super bildēs, gan manā sirdī! Dace bija parūpējusies par visu. Līdz mazākajai detaļai pārdomāts viss, lai klients justos ērti, droši un īpaši. 

Savu fotosesijas dienu atceros ar milzu siltumu. Izjust mieru, būšanu šeit un tagad, satikties ar savu juteklisko, drosmīgo, seksīgo,  draisko ES. Un ļauties Daces norādēm, jo viņa ZINA, kā noķert momentu, lai Tu būtu iemūžināta burvīgā stāstā, ko vienmēr varēsi ņemt sevī līdzi. Tu esi skaista! Tu esi unikāla un Tu esi supersieviete! Tu Esi!!

Katru dienu priecājos par fotogrāfijām, kuras izvēlējos un tas ir lielisks atgādinājums, ka mēs, sievietes, varam būt kādas vien vēlamies. Tikai jāizvēlas un jāļaujas piedzīvojumam!

Fotosesija man bija sen lolots sapnis, kuru nevarēju saņemties īstenot. Pirms fotosesijas bija satraukums, vai šobrīd ir īstais brīdis fotosesijai, bija sajūta, ka neesmu labākajā formā, izskatā šobrīd. Pēc fotosesijas kaut kā likās, ka viss bija pārāk viegli, varbūt kaut ko līdz galam ne tā biju izdarījusi, bet man ļoti patika rezultāts, bet bija citādāks kā biju gaidījusi - labāks. Es noteikti iesaku katrai šādu fotosesiju - tas ir izaicinājums un uzdrīkstēšanās, tas noteikti ir jāpiedzīvo.

Dievinu Tavu darbu, cik ļoti skaisti Tu māki parādīt mūs - sievietes. Projekta nosaukums un ideja mani saistīja, jo manuprāt nav tādu sieviešu, kas varētu sevi nosaukt par perfektu. Manuprāt "Perfekti Neperfektā" ir stāsts par mums visām. Es ļoti gaidīju šo ‘pasākumu’, jo tā bija diena man! Fotosesijas diena bija lieliska.  Pucēšanās noritēja ļoti veiksmīgi, ar meikapa meistari sapratāmies no pusvārda un rezultāts bija tieši tāds, kādu gaidīju. Un par cik ar Tevi esam pazīstamas nu jau … kādus 10 gadus, ana fotosesija pārvērtās par superforšu pasākumu, kā ciemošanās pie sen nesatiktas draudzenes :) Gala rezultāts ļoti patika.. nu tas ir maigi teikts . Es kārtējo reizi pārliecinājos, ka esi lieliska fotogrāfe un perfekti dari savu darbu, piepildot sapņus. Manuprāt šādu fotosesiju vajadzētu piedzīvot katrai sievietei- izbaudīt dienu, kas veltīta sev, būt skaistai, sapucētai un rezultātā paskatīties uz sevi no malas, pacelt pašapziņu. Es ne sekundi nenožēloju, ka pieteicos. Paldies! 

Raksti, ja ir kādi jautājumi!

Using Format