Foto apmācības

Esmu fotogrāfe ar vairāk kā 11 gadu pieredzi fotogrāfijā. Pa šiem gadiem ir sakrājusies diezgan liela pieredze darbā ar cilvēkiem un to fotografēšana. Vēlos dalīties ar savām zināšanām gan par pašiem pamatiem - kā darboties ar fotoaparātu, saprast gaismu, kompozīciju utt. Kā arī varu palīdzēt saprast, kas ir svarīgi darbā ar cilvēkiem - ar sievietēm, ar ģimenēm. Kā komunicēt, fotografēt, kam pievērst uzmanību, lai rezultāts patiktu Tev un arī klientam. 

Individuālās foto apmācības iesācējiem 

Tev ir fotoaparāts, bet neko nesaproti? Gribi sadraudzēties ar savu fotoaparātu un saprast, kā iegūt skaistas bildes, fotografējot savus bērnus, dzīvniekus, ģimeni, ceļojumus, vai jebko citu? Nav laika vai vēlmes apmeklēt foto kursus vairāku mēnešu garumā, bet gribi iemācīties fotografēt? Tas tiešām nav sarežģīti! Piedāvāju individuālās foto apmācības iesācējiem.
Dažu stundu laikā, vienkāršā un saprotamā valodā pastāstīšu un parādīšu, kā to var izdarīt. Aizbraukšu pie Tevis, vai gaidīšu ciemos pie sevis fotostudijā Čiekurkalnā. Apmācības notiek Rīgā. 3h nodarbība - 100eiro. Šo stundu laikā paspēsim gan izrunāt teoriju, gan iemēģināt visu praktiski. 

Bonuss - 2 nedēļu laikā sniegšu atsauksmi un ieteikumus par jebkurām fotogrāfijām, kas uzņemtas pēc nodarbības, pēc vēlēšanās.

Individuālās foto apmācības fotogrāfiem

Vēlies paskatīties uz fotogrāfiju no cita fotogrāfa skatu punkta, vai uzdot jautājumus par jebkuru interesējošo tēmu? Piedāvāju foto apmācības fotogrāfiem, kuri jau darbojas foto jomā un vēlas papildināt savas zināšanas. 

Tēmas: Kā fotogrāfēt sievieti bez pozēšanas pieredzes/ Dabīgā gaisma portretu fotogrāfijā/ Portretu foto pamati/ Kas ir svarīgi sieviešu portretos/ Darbs ar ģimeni, pāri, grūtnieci/ Ieskats fotosesijas procesā u.c. Cena - 150eiro 2h nodarbība. Bonuss - 2 nedēļu laikā pēc nodarbības sniegšu atsauksmi un ieteikumus par kādas fotosesijas fotogrāfijām, pēc vēlēšanās.

Tavs privātais asistents fotosesijā

Vislabāk var mācīties praksē. Ja vēlies, lai piedalos kopā ar Tevi fotosesijā un palīdzu uz reāliem klientiem - ar pozām, gaismām, ieteikumiem, kā arī dodu atgriezenisko saiti pēc fotosesijas - atsauksmes par darbu un fotogrāfijām, tad šis piedāvājums ir tieši Tev. 2h - 200 eiro. Kā arī, 2 nedēļu laikā pēc nodarbības, sniegšu atsauksmi un ieteikumus par fotogrāfijām, kuras sanākušas.


Online apmācības

Varbūt ir kādi jautājumi, ko var atrisināt virtuālā vidē? Mājaslapu izvērtēšana, fotogrāfiju izvērtēšana, ieteikumi. 

Cenas - 30-50 eiro

Grupu foto/video apmācības

Piedāvāju foto apmācības/kursiņus dažādām interešu grupām. Pastāstīšu, kā lietot fotoaparātu, kā fotografēt bērnus vai dzīvniekus, novadīšu foto plenēru, vai arī ko citu interesantu. Ja ir idejas un vēlme sadarboties - raksti! 

Cena pēc vienošanās.

Foto plenēri un "workšopi"

Uzrīkošu interesantu un jaunām zināšanām pilnu dienu. Izbrauciens dabā kopā ar modeli, uz kuru parādīšu, kā strādāju pati un pastāstīšu dažādus knifiņus. Vai foto apmācības manā studijā - viss atkarīgs no interesējošās tēmas, fotogrāfa līmeņa u.c. Grupas, sākot no 5 cilvēkiem

Cena pēc vienošanās.

Piesakies!

Using Format