Foto apmācības

Esmu fotogrāfe ar vairāk kā 14 gadu pieredzi fotogrāfijā. Pa šiem gadiem ir sakrājusies milzīga pieredze ar fotosesijām un darbā ar cilvēkiem. Tāpēc piedāvāju apmācības, kurās dalīšos ar savām zināšanām gan par pašiem pamatiem - kā darboties ar fotoaparātu, saprast gaismu, kompozīciju utt. Kā arī varu palīdzēt saprast, kas ir svarīgi darbā ar cilvēkiem - ar sievietēm, ar ģimenēm. Kā komunicēt, fotografēt, kam pievērst uzmanību, lai rezultāts patiktu Tev un arī klientam. Kā arī esmu iemācījusies atrast sevi fotogrāfijā, iemācīties novērtēt savu darbu un pelnīt darot to, kas no sirds patīk!

Mentorings fotogrāfiem - online

Piedāvāju individuālas apmācības fotogrāfiem, kuri jau darbojas foto jomā un vēlas papildināt savas zināšanas, iedvesmoties, vai meklē kādu praktisku padomu. Tēma var būt jebkas, sākot no portfolio veidošanas, pozēšanas padomiem, gatavošanās fotosesijām, savas vērtības noteikšana, sevis atrašana, cenas pacelšana, biznesa un naudas jautājumi utt. Soli pa solim izrunāsim visus jautājumus, neskaidrības un iedošu praktiskus padomus.

Cenas: 

- Pirmā saruna 1,5h = 150e

- Katra nākošā saruna 1h = 100e 

- Portfolio, mājaslapas vai galerijas rakstiska vai mutiska izvērtēšana = 100e

Piesakies te!

Iemācies rīkoties ar fotoaparātu!

Tev ir fotoaparāts, bet neko nesaproti? Gribi sadraudzēties ar savu fotoaparātu un saprast, kā iegūt skaistas bildes, fotografējot savus bērnus, dzīvniekus, ģimeni, ceļojumus, vai jebko citu? Nav laika vai vēlmes apmeklēt foto kursus vairāku mēnešu garumā, bet gribi iemācīties fotografēt? Tas tiešām nav sarežģīti! Piedāvāju individuālās foto apmācības iesācējiem Rēzeknē!
Dažu stundu laikā, vienkāršā un saprotamā valodā pastāstīšu un parādīšu, kā to var izdarīt. Aizbraukšu pie Tevis vai sarunāsim kādu tikšanās vietu un uzreiz izmēģināsim visu :)

Bonuss - Ja vēlēsies, 1 mēneša laikā pēc nodarbības sniegšu atsauksmes un ieteikumus par jebkurām fotogrāfijām, kas uzņemtas pēc nodarbības.

Cena: 3h = 199e

Grupu foto/video apmācības

Piedāvāju foto apmācības/kursus dažādām interešu grupām. Pastāstīšu, kā lietot fotoaparātu, kā fotografēt bērnus vai dzīvniekus, novadīšu foto plenēru, vai arī ko citu interesantu. Ja ir idejas un vēlme sadarboties - raksti! 

*Cena pēc vienošanās

Meistarkalses

Uzrīkošu interesantu un jaunām zināšanām pilnu dienu. Izbrauciens dabā kopā ar modeli, uz kuru parādīšu, kā strādāju pati un pastāstīšu dažādus knifiņus. Vai foto apmācības manā studijā - viss atkarīgs no interesējošās tēmas, fotogrāfa līmeņa u.c. Grupas, sākot no 5 cilvēkiem

*Cena pēc vienošanās.

Vēlies uzzināt vairāk?

Using Format