Informācija un cenas

Radīsim žurnālu vāku cienīgas fotogrāfijas kopā? 


Tu esi pelnījusi eksistēt skaistās fotogrāfijās! Kādu dienu bērni meklēs Tavas fotogrāfijas un ko viņi atradīs? Ļauj man radīt skaistākās fotogrāfijas, kādas Tev jebkad bijušas! 

 Ļauj man radīt Tev tādas fotogrāfijas, par kādām Tu vienmēr esi sapņojusi. Tās var būt portreta fotogrāfijas vai skaistas fotogrāfijas kopā ar bērniem, vai visu ģimeni - kuras pielikt dzīvojamā istabā pie sienas un lepoties katru dienu ar to, kas Jums ir. Bet varbūt tās būtu buduāra stila fotogrāfijas, kuras ik pa laikam apskatīt un saprast - JĀ, es ESMU SKAISTA! 

Un neuztraucies, ja Tev šķiet, ka neesi fotogēniska - neviena no manā mājaslapā attēlotajām sievietēm nav modeles. Viņas visas ir ikdienišķas sievietes - mammas, vecmammas, sievas, policistes, skolotājas, uzņēmējas, juristes, dīdžejmeitenes utt... un mēs kopā radām bildes, kurās viņas izskatās lieliski!  Fotosesijas laikā es saku priekšā pilnīgi visu, kas ir jādara. Pirms tam profesionāla meistare parūpējas par make-up un frizūru. Un līdz tam mēs jau esam tikušās konsultācijā un izrunājušas visas vēlmes, apģērbu idejas un visu pārējo...

Atsauksmju sadaļā varat izlasīt, ko klientes saka par savu fotosesijas pieredzi... 

Iespējams, Tu teiksi - nē, man jānomet 10 kilogrami, vai esmu par vecu, vai vēl kāds iemesls - esmu dzirdējusi tos visus! Bet ļauj man Tev parādīt, cik skaista Tu esi TAGAD, nevis pirms 20 gadiem vai bez tiem 10 kilogramiem. Bet tagad. Iemīli sevi tagad. (Un, ja tie 10 kilogrami pēc laika pazudīs - nosvinēsim to un izdarīsim vēlreiz!) 

Vēlies šo skaisto pieredzi? Tad lasi tālāk un uzzini, kā viss notiek... 

Kā viss notiek? 

1. Konsultācija Tavas sapņu fotosesijas plānošanai

Pirmais solis ir iepazīšanās un fotosesijas plānošana. Vairākas nedēļas pirms fotosesijas mēs satiksimies un kopā izrunāsim - par kādu fotosesiju Tu sapņo, izdomāsim apģērbu, idejas, pastāstīšu, kā viss notiek un kādus brīnišķīgus produktus ir iespējams saņemt rezultātā. Konsultācija var notikt pie manis studijā, vai varu braukt pie Tevis uz mājām (Rīgas robežās) un uzreiz izvēlēties apģērbu fotosesijai. Konsultācija var notikt arī telefoniski, vai caur ZOOM. 

2. Profesionāls make-up un frizūra/ 1-2 personām

Pirms fotosesijas uz vietas studijā profesionāla meistare uzklās skaistu make-up un izveidos matu sakārotojumu, lai Tu izskatītos un justos brīnišķīgi! Ja vēlēsies ņemt līdzi uz fotosesiju mammu/ māsu/ draudzeni - arī viņa tiks sapucēta.

3. Fotosesija

Tas nav Tavs uzdevums - būt fotogēniskai un prast pozēt! Fotosesijas laikā es teikšu priekšā un rādīšu pilnīgi visu, kas ir jādara - lai Tu izskatītos un justos satriecoši, sākot no pozām, sejas izteiksmēm, apģērbu - mēs parūpēsimies par katru sīkumu! Fotosesija aizņem vidēji 2 stundas, reizēm arī vairāk. Tās laikā mēs paspēsim nofotografēties 3-5 dažādos apģērbos un stilos... Visa diena ir rezervēta Tev, tāpēc nebūs nekādas steigas.  Kopā radīsim visskaistākās fotogrāfijas!

4. Fotogrāfiju apskate un pasūtīšana

Apmēram 2 nedēļas pēc Tavas skaistās fotosesijas pieredzes mēs satiksimies vēlreiz uz fotogrāfiju apskati, kuras laikā es Tev parādīšu visas Tavas skaistākās fotogrāfijas (esi gatava būt pārsteigta par to, CIK Tu esi SKAISTA!). Fotogrāfijas būs pilnībā apstrādātas un  izskatīsies kā mākslas darbi, vai žurnālu vāki. Tu varēsi izvēlēties fotogrāfijas, kuras Tev patīk vislabāk un tās iegādāties. Fotogrāfiju skaists ir atkarīgs tikai no Tevis - cik fotogrāfijas vēlēsies, tik varēsi iegādāties. Ir iespēja iegādāties 1 fotogrāfiju, komplektus vai skaistu fotogrāfiju albumu.  Man ir svarīgi, lai Tu tiec pie tām fotogrāfijām, kuras Tev patīk! Ikvienu fotogrāfiju saņemsi arī digitālā formātā.

CENAS 2021

Fotosesijas rezervācija - 500 eiro

Šī summa nosedz visus izdevumus, lai tiktu realizēta fotosesija. Summā ir iekļauta pirms-fotosesijas konsultācija, make-up un mati fotosesijas dienā 1-2 personām, pilnībā vadīta fotosesija 3-5 dažādos stilos, kā arī fotogrāfiju apskates tikšanās un produktu pasūtīšana. No šīs summas 250 eiro tiek novirzīti fotogrāfiju iegādei. 

*Fotogrāfijas digitālā un drukātā formātā nav iekļautas summā, tās iegādājamas papildus, dienā, kad redzēsi rezultātu.

Fotogrāfijas 

Fotogrāfiju komplekti - no 950 eiro

Albumi - no 1250 eiro

Individuālās izdrukas - no 125 eiro

Ikvienai iegādātajai fotogrāfijai klāt nāk tās digitālā versija.

*Norādītās cenas ir spēkā no 2021.gada. Fotosesijām, kuras rezervētas iepriekš, spēkā ir iepriekšējās cenas.


Es Tevi ielūdzu ciemos uz fotostudiju un es Tev pastāstīšu, kā viss notiek un varēsi izdomāt, vai vēlies šo skaisto pieredzi!  

Vēlies pieteikties, vai uzzināt vairāk?

Fotogrāfe - Dace Blūma-Vinceviča. Rīga/Latvija. +371 26706248

Using Format