Informācija un cenas

Radīsim skaistas fotogrāfijas kopā? 

Es esmu fotogrāfe jau vairāk kā 10 gadus un esmu sapratusi, ka mans aicinājums ir fotogrāfēt SIEVIETES - parādīt, cik viņas ir skaistas. Un esmu pārliecinājusies, ka fotosesijas pieredze un sevis ieraudzīšana skaistās fotogrāfijās var mainīt ļoti daudz. Var likt iemīlēt sevi no jauna, uzdrošināties vēl kādiem mērķiem, pacelt zodu augstāk un iet ar lielāku pārliecību uz priekšu. Manā atsauksmju sadaļā varat izlasīt, ko klientes saka par savu fotosesijas pieredzi. 

Es gribu, lai ikvienai sievietei ir iespēja tikt pie satriecošas fotosesijas pieredzes un skaistām fotogrāfijām. Es gribu radīt Tev tādas fotogrāfijas, par kādām Tu vienmēr esi sapņojusi. Tās var būt arī skaistas fotogrāfijas kopā ar bērniem, vai visu ģimeni - kuras pielikt dzīvojamā istabā pie sienas un lepoties katru dienu ar to, kas Jums ir. Varbūt fotogrāfijas kopā ar māsu vai vecākiem. Bet varbūt tās ir buduāra stila fotogrāfijas, kuras ik pa laikam apskatīt un saprast - JĀ, es ESMU SKAISTA! Jebkas, par ko Tu esi sapņojusi. Un neuztraucies, ja Tev šķiet, ka neesi fotogēniska - neviena no manā mājaslapā attēlotajām sievietēm nav modeles. Viņas visas ir ikdienišķas sievietes - mammas, vecmammas, sievas, policistes, skolotājas, uzņēmējas, juristes, dīdžejmeitenes utt... un mēs kopā radām bildes, kurās viņas izskatās lieliski! 

Es zinu, ka daudzas teiks - nē, man jānomet 10 kilogrami, vai esmu par vecu, vai vēl kāds iemesls - esmu dzirdējusi tos visus! Bet ļauj man Tev parādīt, cik skaista Tu esi TAGAD, nevis pirms 20 gadiem vai bez tiem 10 kilogramiem. Bet tagad. Iemīli sevi tagad. (Un, ja tie 10 kilogrami pēc laika pazudīs - nosvinēsim to un izdarīsim vēlreiz!) 

Kā viss notiek?

Līdz fotosesijai mēs kopā būsim izrunājušas, kā un ko Tu vēlies - izdomāsim apģērbu, stilu un visu pārējo. Pirms fotosesijas stiliste parūpēsies par skaistu make-up un matu sakārtojumu. Fotosesijas laikā es teikšu priekšā un rādīšu pilnīgi visu, kas ir jādara - lai Tu izskatītos satriecoši. Un pēc fotosesijas mēs satiksimies vēlreiz, kur Tu varēsi apskatīt savas skaistās fotogrāfijas un izvēlēties tās, kuras Tev patīk vislabāk! 

Tā kā es ticu, ka fotogrāfijām ir jābūt taustāmām (nevis paslēptām dziļi datora mapēs), tad es piedāvāju 2 veidu produktus un Tu vari izvēlēties, kuru no tiem vēlies saņemt: 

- Skaistas drukātas fotogrāfijas, gatavas ierāmēšanai, iesaiņotas burvīgā folio kastē. 

- Luksus klases fotogrāfijas albumus, kurus var šķirstīt un saglabāt visdārgākās atmiņas. 

Cenas

Konsultācija - bezmaksas. Pirmais solis uz skaistu fotosesiju ir konsultācija, kurā mēs satiekamies un iepazīstamies, es parādu savu studiju, skaistos produktus, mēs izrunājam visas idejas un vēlmes. Šī konsultācija ir bez maksas un bez jebkādām saistībām. 

Fotosesija - 250€. Ja pēc tikšanās Tu izdomā, ka vēlies šo skaisto pieredzi, tad mēs rezervējam datumu un Tu samaksā rezervācijas maksu 250€. 

Cenā iekļauts: 

- Ieteikumi apģērbam un gatavošanās fotosesijai, lai radītu fotogrāfijas tieši Tev;

- Profesionāls make-up un matu sakārtojums fotosesijas dienā, lai Tu izskatītos lieliski;

- Pilnībā vadīta fotosesija 3-4 dažādos stilos, kuras laikā es saku priekšā pilnīgi visu, kas ir jādara. Fotosesija kopā ar pucēšanos aizņem aptuveni 4 stundas un tas viss notiek manā fotostudijā, BET ja ir vēlme citai vietai - mēs varam fotografēties jebkur, kur vēlies; 

- Fotogrāfiju apskates, atlases un produktu pasūtīšanas tikšanās. Apmēram 2 nedēļas pēc fotosesijas, mēs tiekamies vēlreiz un es Tev parādīšu aptuveni 40-60 labākās fotogrāfijas no Tavas fotosesijas un Tu varēsi izvēlēties, kuras patīk vislabāk un ar tām pasūtīt albumu vai folio komplektu.  

- Šobrīd 250€ no summas tiek novirzīti fotogrāfiju un produktu iegādei. 

*Šajā summā NAV iekļautas fotogrāfijas un produkti - tās tiek pasūtītas atsevišķi

Produktu pasūtīšana. Es vēlos, lai Tu tiec pie skaistākajām fotogrāfijām, kādas Tev jebkad ir bijušas un es vēlos, lai Tu tiec pie fotogrāfijām, kas Tev patiešām patīk. Tāpēc dažas nedēļas pēc fotosesijas, fotogrāfiju apskatē Tu varēsi izvēlēties - kuras un cik fotogrāfijas vēlēsies un tieši tās varēsi iegādāties. Cenas sākas no 800€ par fotogrāfiju komplektiem (skaistos luksus klases albumos vai folio kastēs, iekļaujot attiecīgās fotogrāfijas digitāli) vai sākot no 125€ par individuālām drukātām fotogrāfijām. *No rezervācijas summas novirzītos 250€  var iztērēt individuālā portretā vai kā atlaidi kādam no fotogrāfiju komplektiem.

Tu varbūt jautāsi - kāpēc tāda cena? Jo Tu saņemsi brīnišķīgu fotosesijas pieredzi un tiksi tieši pie tām fotogrāfijām, kuras Tev visvairāk patiks! Un iegūsi ļoti ļoti skaistu produktu, kuram pēc 10, 20, 30 un vēl vairāk gadiem vērtība tikai pieaugs. Es ticu, ka skaistas fotogrāfijas var mainīt ļoti daudz un tām ir milzu vērtība! Man nav minimālā fotogrāfiju skaita, cik Tev ir jāpērk, tāpēc summa ir atkarīga no Tevis - vai Tu vēlēsies 1 visskaistāko, vai lielu un skaistu albumu ar 30 un vēl vairāk fotogrāfijām. 

Ir jautājumi, vēlies uzzināt vairāk, vai atnākt ciemos uz studiju? 

Ja esmu ieinteresējusi un vēlies uzzināt ko vairāk, vai pieteikties fotosesijai un pastāstīt par savām vēlmēm. Droši raksti! Konsultācija ir bez jebkādām saistībām - atnāc, iepazīsimies!  

Fotogrāfe - Dace Blūma-Vinceviča. Rīga/Latvija. +371 26706248

Using Format