Fotosesiju piedāvājums

Individuālās portretu fotosesijas

Palutini sevi ar skaistu portretu fotosesiju. Nav svarīgi, cik Tev ir gadi, cik rāda svari un vai uzskati sevi par fotogēnisku - Tu esi pelnījusi skaistu fotosesiju! Fotosesija var būt dabā, pie manis studijā, vai kur vien Tev sirds kāro! Fotosesijas laikā teikšu priekšā, kā stāvēt, sēdēt, kur likt rokas un ko darīt - lai Tu bildēs izskatītos fantastiski! 

Punča fotosesijas

Bērniņa gaidīšana ir ļoti īpašs notikums ikvienai sievietei un visai ģimenei. Tas brīdis ir tik īss un aizmirstas tik ātri, ka ir ļoti vērtīgi to iemūžināt, lai arī pēc tam, kad bērniņš ir piedzimis, viņam varētu parādīt, cik ļoti viņš ir gaidīts un mīlēts. Gaidību fotosesijas var notikt studijā, dabā, vai kādā citā vietā. 

Ģimenes fotosesijas

Ģimene - tā ir vislielākā vērtība. Iemūžini skaistas atmiņas kopā ar vismīļākajiem. Pozējot klasiskam studijas portretam, vai kopā skrienot, smejoties un mīļojoties. Jo bērni izaug un pēc 10, 20, 50 gadiem šīs atmiņas būs nenovērtējamas! 

Pāru fotosesijas

Pāru fotosesijas ir tik īpašas! Vai tā ir pirmā kopā būšanas jubileja, 10.kāzu gadadiena, vai saderināšanās brīdis. Skaists portrets, vai dzīvas emocijas. Ir skaisti redzēt, kā gadu laikā esat mainījušies, auguši un vairojuši mīlestību. 

Kāda veida fotosesiju izvēlēties? 

Klasiskā fotosesija

Klasiskā fotosesija ir piemērota gadījumos, kad fotosesijas rezultātā ir vēlme iegūt klasiskas, skaistas fotogrāfijas, ko ierāmēt, izmantot darba vajadzībām, vai sev par prieku. Piemēram - skaistas ģimenes kopbildes, fotogrāfijas sev, vai kopā ar otro pusīti. Fotosesijas laikā stāstu, kas jādara un pilnībā vadu visu procesu, lai bildē katrs izskatās pēc iespējas labāk. Un, pat ja uzskati sevi par nefotogēnisku un nezini, ko darīt kameras priekšā, neuztraucies - es apsolu, ka jebkurš bildēs var izskatīties skaisti! Fotosesijas notiek fotostudijā Rīgā, vai arī dabā - Rīgā, Rēzeknē un citur Latvijā. 


Dzīvesstila fotosesija 

Portretu fotosesijas saulrietā, pāru fotosesijas mežā, ģimenes fotosesijas pļavā, draudzeņu kopbilde jūrā - īstas emocijas ir tas, kas man patīk! Fotosesija, kas notiek dabā, mājās, vai citā "īstā" vidē, ir ideāli piemērota, lai ķertu patiesās emocijas, kopā būšanas priekus un iemūžinātu Jūs skaistā stāstā. Piemērota gadījumos, kad ir vēlme pēc dzīvām, nepozētām bildēm pāriem, ģimenēm, kā arī portretiem. Fotosesija var notikt Rīgā, Rēzeknē un citur Latvijā.  


Stilizēta fotosesija

Vai vēlies savā fotosesijā ko īpašu un oriģinālu? Varbūt sen sapņo par kādu īpašu vietu, vai ideju, ko vēlies realizēt? Varbūt vienkārši vēlies skaistu fotosesiju tikai priekš sevis, kurā varētu sajusties kā modele vai slavenība fotosesijā? Tad šī fotosesija ir tieši Tev! Fotosesija var notikt fotostudijā, dabā, vai jebkurā citā lokācijā. Visvairāk piemērota individuālajām un grūtnieču fotosesijām, kā arī pāru un ģimeņu fotosesijās, kad rezultātā ir vēlme pēc kā īpašāka. Fotosesijā ir iekļauts arī make-up un skaista frizūra, lai Tu izskatītos īpaši! 


Pieteikšanās fotosesijai

Lai pieteiktos fotosesijai, vai iegūtu sīkāku informāciju par fotosesijām un cenām, droši raksti!

Fotografēju Rīgā, Rēzeknē un citur Latvijā. 

Using Format