Foto apmācības

Esmu fotogrāfe ar vairāk kā 10 gadu pieredzi fotogrāfijā. Pa šiem gadiem ir sakrājusies diezgan liela pieredze darbā ar cilvēkiem un to fotogrāfēšanā. Vēlos dalīties ar savām zināšanām gan par pašiem pamatiem - kā darboties ar fotoaparātu, saprast gaismu, kompozīciju utt. Kā arī varu palīdzēt saprast, kas ir svarīgi darbā ar cilvēkiem - ar sievietēm, ar ģimenēm. Kā komunicēt, fotografēt, kam pievērst uzmanību, lai rezultāts patiktu Tev un arī klientam. 

Individuālās foto apmācības iesācējiem 

Tev ir fotoaparāts, bet neko nesaproti? Gribi sadraudzēties ar savu fotoaparātu un saprast, kā iegūt skaistas bildes, fotografējot savus bērnus, dzīvniekus, ģimeni, ceļojumus, vai jebko citu? Nav laika vai vēlmes apmeklēt foto kursus vairāku mēnešu garumā, bet gribi iemācīties fotografēt? Tas tiešām nav sarežģīti! Piedāvāju individuālās foto apmācības iesācējiem.
Dažu stundu laikā, vienkāršā un saprotamā valodā pastāstīšu un parādīšu, kā to var izdarīt. Aizbraukšu pie Tevis, vai gaidīšu ciemos pie sevis fotostudijā. Apmācības notiek Rīgā, Rēzeknē un visā Latvijā. 

Grupu foto/video apmācības

Piedāvāju foto apmācības/kursiņus dažādām interešu grupām. Pastāstīšu, kā lietot fotoaparātu, kā fotografēt bērnus vai dzīvniekus, novadīšu foto plenēru, vai arī ko citu interesantu. Ja ir idejas un vēlme sadarboties - raksti! 

Individuālās foto apmācības fotogrāfiem

Vēlies paskatīties uz fotogrāfiju no cita fotogrāfa skatu punkta, vai uzdot jautājumus par jebkuru interesējošo tēmu? Piedāvāju foto apmācības fotogrāfiem, kuri jau darbojas foto jomā un vēlas papildināt savas zināšanas. 

Tēmas: Kā fotogrāfēt sievieti bez pozēšanas pieredzes/ Dabīgā gaisma portretu fotogrāfijā/ Portretu foto pamati/ Kas ir svarīgi sieviešu portretos/ Darbs ar ģimeni, pāri, grūtnieci/ Ieskats fotosesijas procesā u.c. 

Foto plenēri un "workšopi"

Uzrīkošu interesantu un jaunām zināšanām pilnu dienu. Izbrauciens dabā kopā ar modeli, uz kuru parādīšu, kā strādāju pati un pastāstīšu dažādus knifiņus. Vai foto apmācības manā studijā - viss atkarīgs no interesējošās tēmas, fotogrāfa līmeņa u.c. Grupas, sākot no 5 cilvēkiem

Piesakies!

Using Format